ubisofttan-surpriz-yeni-prince-of-persia-oyunu-duyuruldu-75ustuPI.jpg

Ubisoft’tan Sürpriz: Yeni Prince of Persia Oyunu Duyuruldu

 
Yayıncılığını Ubisoft grubunun geliştiriciliğini ise Evil Empire stüdyosunun üstlendiği roguelike platform macera aksiyon oyunu The Rogue Prince of Persia resmi olarak duyuruldu. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyun 14 Mayıs tarihinde erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıyeten yalnızca PC platformuna gelecek.
 
The Rogue Prince of Persia şiddetli ögeleri içerecek
 
 
 
The Rogue Prince of Persia oyununun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Oyunda Pers İmparatorluğu’nun tehlikede olduğu ve tıpkı vakitte Hun ordusuna karşı savaştığımız bir yapı yer alacak. Üretim içerisinde aksiyon ve platform ögelerinin bir epey ön planda olduğunu görebileceksiniz. Öbür taraftan çeşitli bulmaca içeriklerini de deneyimleyebileceksiniz.
 
Prens karakterine yol gösterebileceğiniz ve doğrusal olmayan öykü akışı ile bir arada dikkat cazibeli karakterlerle tanışabileceğiniz bu üretim roguelike oyun stili ile bir arada bizlere sunuluyor. Süratli platform ögelerinin yer aldığı üretimde karakterimizle birlikte atlayabiliyor, duvarlardan yürüyebiliyor, iki yahut üç defa arka arda zıplayabiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz.
 
Son olarak oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
Duyuru fragmanı 
 
 

Comments are closed.