serinin-yeni-uyesi-motorola-edge-50-ultra-performans-testinde-dVHF3Uj6.webp

Serinin yeni üyesi Motorola Edge 50 Ultra performans testinde!

Motorola, yakın vakitte başlattığı Edge 50 serisini genişletiyor. Geçtiğimiz günlerde Pro model duyurulmuşken, yeni modeller de yolda. Bu aygıtlardan biri de Motorola Edge 50 Ultra olacak. Şimdiye kadar hakkında birçok tez ortaya atılan Motorola Edge 50 Ultra, son olarak Geekbench performans testinde görüntülendi. İşte ayrıntılar…

Motorola Edge 50 Ultra, Geekbench bilgi tabanında

Bilmeyenler için Geekbench, bir aygıtın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan tanınan bir yazılımdır. Telefonun gerçekleştirdiği süreçlerin suratını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, aygıta bir puan verir.

Motorola Edge 50 Ultra‘nın Geekbench raporuna baktığımızda telefonun tekli ve çoklu çekirdekli testlerde sırasıyla 1947 ve 5149 puan elde ettiğini görüyoruz. İlgili sayfada aygıtın Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisinden güç alacağı ve 12 GB RAM ile geleceği, bununla birlikte Android 14 işletim sisteminde çalışacağı bilgisi de yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Motorola Edge 50 Ultra‘nın 6.7 inç boyutunda OLED ekrana sahip olacağı sızmıştı. Bu ekranın 165 Hz yenileme suratı ile desteklenmesi bekleniyor. Ayrıyeten Corning Gorilla Glass ile korunacağı söyleniyor. Doğal bu bilgilerin bir argüman olduğunu da unutmamakta yarar var. Yani farklı özelliklere sahip bir ekran ile de karşılaşabiliriz.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.