ubisoft-yeni-bir-forward-aktifligini-duyurdu-ne-vakit-q7ghtLvU.jpg

Ubisoft Yeni Bir Forward Aktifliğini Duyurdu: Ne Vakit?

 
Assassin’s Creed, Far Cry ve daha ziyadesiyle ön plana çıkan Ubisoft, yeni bir canlı yayın aktifliğini doğrulamış durumda. Ubisoft Forward ismiyle yıllardır bizlere sunulan bu aktiflik kapsamında yeni oyun duyuruları, fragmanlar, güncellemeler ve daha fazlası bizlere aktarılıyor. Artık ise yeni bir aktifliğin 10 Haziran tarihinde düzenleneceğini doğrulayabiliyoruz.
 
Summer Game Fest geri dönüyor
 
 
 
Summer Game Fest kapsamında gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward için beklentiler şimdiden yüksek. Summer Game Fest, 7 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek ve farklı oyun stüdyolarının aktifliklerine mesken sahipliği yapacak. Ek olarak Los Angeles kentinde fizikî bir aktifliğin de düzenleneceğini belirtelim.
 
Geçtiğimiz yıl Microsoft (Xbox Games Showcase ve Starfield Direct), Square Enix ve Capcom (Capcom Showcase) dahil olmak üzere birçok büyük yayıncı, Summer Game Fest ile birebir vakte denk gelecek formda çeşitli canlı yayın aktiflikleri düzenledi. Bu etkinliklerle birlikte yeni oyun duyuruları, mevcut oyunların yeni ayrıntıları ve daha fazlası bizlere aktarıldı.
 

Öte yandan 1990’lı yıllarda başlayan E3 aktifliği artık resmi olarak sona erdi. Geçtiğimiz Aralık ayında bu aktifliğin artık yapılmayacağı bildirildi. E3’ün devre dışı bırakılmasının akabinde her yılın Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen Summer Game Fest bir oldukça ön plana çıkıyor.

 

Comments are closed.