ubisoft-apple-ile-birebir-gunde-aktiflik-yapacak-e7IYUP8c.jpg

Ubisoft, Apple ile birebir günde aktiflik yapacak!

Dünyaca ünlü oyun şirketi Ubisoft, her sene gerçekleştirdiği Forward etkinliğini bu yıl da sürdürecek. O denli ki bunun için tarih açıkladı. Firmanın yeni oyunları ile ilgili kıymetli açıklamalar yapması beklenen bu aktiflik için geri sayım başladı. İşte Ubisoft Forward 2024 tarihi…

Ubisoft Forward 2024 tarihi açıklandı

Ubisoft gibi büyük oyun şirketleri, her yıl yeni oyunları ve kıymetli güncellemeleri tanıtmak için özel etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler, oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Pekala merakla beklenen Ubisoft Forward, bu sene ne vakit yapılacak?

Ubisoft, resmi hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile Ubisoft Forward aktifliğinin 10 Haziran‘da Amerika Birleşik Devletleri’nın Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles kentinde gerçekleşeceğini açıkladı. İnternetten canlı yayın aracılığıyla izlenebilecek bu aktiflikte neler tanıtılacağı ise açıklanmadı.

Ubisoft‘un efsane Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olacak Assassin’s Creed Codename Red için yeni bilgiler paylaşması bekleniyor. Argümanlara nazaran Feodal Japonya periyodunda geçecek kelam konusu bu üretim, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.

Bununla birlikte şirketin Star Wars Outlaws oyunu için de açıklamalar yapacağı söyleniyor. Firma, GTA benzeri açık dünyalı bu uzay oyunu için Haziran 2023’te gerçekleşen Xbox Games Showcase etkinliğinde bir oynanış görüntüsü paylaşmıştı. Son olarak Ubisoft‘un The Division Resurgence ve Rainbow Six Mobile için de yeni bilgiler paylaşması bekleniyor.

Apple’ın WWDC 2024 aktifliği ile birebir güne denk geliyor

Apple, her sene gerçekleştirdiği WWDC aktifliğini bu sene 10 Haziran‘da başlatacak ve 14 Haziran‘a kadar sürecek. Teknoloji devinin iOS 18 de dahil olmak üzere yeni işletim sistemlerini duyurması bekleniyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Ubisoft Forward 2024 etkinliğinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.