vivo-v-serisi-akilli-telefonlar-ile-tum-sevdiklerinizi-artik-tek-bir-kareye-sigdirabileceksiniz-fuZwRMFC.jpg

vivo V Serisi akıllı telefonlar ile tüm sevdiklerinizi artık tek bir kareye sığdırabileceksiniz

Sevdiklerinizle bir ortaya gelerek hoş anılar biriktireceğiniz Ramazan Bayramı’na artık sayılı günler kaldı. Bu özel günlerde çekilen fotoğraflar ise bu anıları ölümsüzleştirmenin en hoş yollarından biri. Geçmişte, kalabalık aile fotoğrafları çekmek epeyce sıkıntı bir işti. Büyük fotoğraf makineleri ve tripodlar kullanmak ve herkesin fotoğrafa sığması için uzun uğraşlar vermek gerekiyordu. vivo V Serisi akıllı telefonlar ise bu özel günde kalabalık aile selfie’lerini çekmeyi epey kolaylaştırarak sevdiklerinizle biriktirdiğiniz anılarınızı ölümsüzleştirmenizi amaçlıyor.

vivo’nun başta geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunduğu yeni akıllı telefonu V30 olmak üzere V Serisi modelleri geniş açılı lenslere sahip olmasıyla biliniyor. Son olarak raflarda yerini alan V30’un 119 derece görüş alanına sahip 50 MP otomatik odaklamalı ultra geniş açılı art kamerası, Yapay Zeka Küme Portresi algoritması sayesinde birebir fotoğraf karesinde 30 bireye kadar küme fotoğrafları çekilmesine imkan tanıyor.

92 derece görüş alanına sahip 50 MP otomatik odaklamalı küme selfie kamerası ise birebir biçimde selfie’lere herkesi sığdırmayı vadediyor. vivo, telefonların Küme Selfie işlevinin net ve aydınlık fotoğraflar çekebildiğini tez ediyor. Ayrıyeten selfie çekerken geniş açıdan kaynaklı bozulmaların ve dar açılardan kaynaklanan meselelerin da önüne geçildiğini belirtiyor.

Comments are closed.