turkcell-icerik-platformu-tvin-kanallarinin-bayramda-herkese-acik-olacagini-duyurdu-XGdFwt8I.jpg

Turkcell, içerik platformu TV+’ın kanallarının bayramda herkese açık olacağını duyurdu

Turkcell, Ramazan Bayramı’na özel TV+’taki en sevilen kanalları, maçları, sinemaları ve dizileri, belgeselleri ve çok daha fazlasını bayram müddetince herkese açacağını açıkladı. 6-14 Nisan tarihleri arasında kullanıcılar, giriş yaptığı günden itibaren 7 gün boyunca TV+’taki her türlü içeriğe fiyatsız bir biçimde erişebilecek.

Bayram boyunca son yılların en çok ses getiren HBO üretimi diziler ‘Game of Thrones’, ‘True Detective’, ‘Chernobly’ ve ‘Sopranos’un yanı sıra, yeni diziler de TV+’ta seyirciyle buluşacak. 1 Nisan’da ABD ile tıpkı anda ve yalnızca TV+’ta yayına giren ‘Parish’ dizisi ekran tutkunlarının ilgisine sunulacak. Başrolünü ‘Breaking Bad’ ve ‘Better Call Saul’ dizilerinde Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito’nun üstlendiği ‘Parish’, cürüm tansiyon çeşidinde son devrin en argümanlı üretimleri ortasında yer alıyor.

12 Nisan’da birinci kere ve yalnızca TV+ ekranlarında yayınlanacak ‘Gray’ dizisinin yanı sıra Ben Affleck ve Alice Brage‘nın başrollerinde olduğu ‘Hypnotic’ isimli aksiyon tansiyon sineması de ekran severlerle buluşacak. Patricia Clarkson’un başrolde olduğu ‘Gray’ dizisinde , bir CIA casusu olan Cornelia Gray’in 20 yıl boyunca saklandıktan sonra, hain olduğundan şüphelenen hükümet casuslarından kaçarak tekrar misyona gelmesini işleniyor.

Spor tutkunları da TV+’ın kendilerine özel içeriklerinden bayramda yararlanabilecek. Şampiyonlar Ligi heyecanı Exxen TV aracılığıyla TV+’ta olacak. 9-11 Nisan tarihleri ortasında Avrupa’nın en uygun grupları ortasında gerçekleşecek maçlar tüm kullanıcılar tarafından fiyatsız izlenebilecek. UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final heyecanında Real Madrid- Manchester City müsabakası ile Barcelona- Paris Saint-Germain maçı seyirciyle buluşacak. UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finallerde Viktoria Plzen- Fiorentina ile Liverpool – Atalanta gayreti izlenebilecek.

S Sport’ta da Turkish Airlines EuroLeague maçlarının yanı sıra LaLiga ve İtalya Serie A’daki gayretler TV+’ta naklen yayınlanacak. 11 Nisan Perşembe akşamı EuroLeague’de Anadolu Efes-Kızılyıldız müsabakası S Sport kanalında 20:30’da canlı yayınlanacak. 12 Nisan Cuma akşamı ise Olympiacos-Fenerbahçe Beko maçı 21:15 itibariyle S Sport kanalında izleyicilerle buluşacak. 13 Nisan Cumartesi LaLiga’da Mallorca-Real Madrid müsabakası S Sport kanalında 19:30’da yayınlanırken çabucak akabinde 22:00’de Cadız-Barcelona çabası S Sport ekranlarında olacak. İtalya Serie A’da 13 Nisan Cumartesi 19:00’da Torino-Juventus maçı S Sport 2 kanalında futbolseverlerle buluşurken 21:45’te Bologna-Monza müsabakası yeniden S Sport 2 ekranlarında TV+ kullanıcılarıyla buluşacak.

Comments are closed.