samsungdan-uc-modele-daha-nisan-2024-guncellemesi-OfhzyPlH.jpg

Samsung’dan üç modele daha Nisan 2024 güncellemesi!

Android aygıtlara her ay yayınlanan güvenlik güncellemeleri, Nisan 2024 için de yayınlandı. Birinci olarak Google Pixel telefonlara ve tabletlere yayınlanan güncelleme, artık de Samsung tarafından üç modele daha gönderildi. Nisan ayının başında Galaxy S24 serisi için yayınlanan güvenlik paketi, bugün iki katlanabilir ve bir orta düzey aygıt için yayınlandı. İşte Samsung Nisan 2024 güncellemesi detayları…

Samsung Nisan 2024 güncellemesi birçok güvenlik açığını düzeltiyor

Google tarafından her ay Android telefonlara ve tabletlere yayınlanan aylık güvenlik güncellemesi Nisan ayı için de yayınlandı. Biraz erken de olsa Samsung, Galaxy telefonlar ve tabletler için de güncellemeyi yayınlamaya başladı. Yapılan duyurulara nazaran yeni güvenlik güncellemesi, birçok güvenlik açığını onararak aygıtları daha inançlı hale getiriyor.

Google’ın yayınladığı biri kritik, geri kalanı yüksek riskli olarak belirlenmiş yirmi yedi düzeltmeye ek olarak, Samsung on yedi güvenlik açığını Galaxy aygıtlar için düzeltiyor. Bir düzeltme de Samsung Hisse uygulamasında ortaya çıkan, saldırganlara kullanıcı bilgilerine erişim veren açık için yayınlandı.

Galaxy Z Fold 5 modeli F946BXXS1CXCH yazılım versiyonu ile yeni güvenlik güncellemesini alırken, artık Avrupa bölgesinde yaşayan kullanıcılar için indirilebilir. Bir öbür katlanabilir model olan Z Flip 5 ise F731BXXS1CXCK yazılım versiyonu ile Samsung Nisan 2024 güncellemesini alıyor. Bu model için de Avrupa bölgesindeki kullanıcılar güvenlik paketini indirebilir.

Galaxy A52 modeli için A525FXXS6EXC7 yazılım versiyonu ile gelen güncelleme, şimdi Rusya ve Kazakistan’da indirilebilir olsa da yakın vakitte Türkiye’de de indirilebilir olacak. Şayet siz de güncellemeyi denetim etmek ve indirmek istiyorsanız, Ayarlar uygulamasında Yazılım Güncelleme kısmına giderek buradan İndir ve Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Peki ya sizin Galaxy aygıtınız güncellemeyi aldı mı? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Comments are closed.