troy-baker-gta-6da-ana-karakteri-seslendirmeyecek-7Fbxnt64.jpg

Troy Baker, GTA 6’da Ana Karakteri Seslendirmeyecek

 
Aralık 2023 tarihinde yayınlanan GTA fragmanı ile bir arada büyük bir bekleyiş süreci başladı. Resmi tanıtım fragmanının akabinde birçok komplo teorisi ortaya atıldı ve şu anda oyun hakkında çeşitli ayrıntılar açığa çıkmaya devam ediyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran daha evvel merak edilen bir sorunun karşılığı ise cevap buluyor.
 
Troy Baker, The Last of Us’taki Joel’i seslendirdi
 
 
 
Bildiğiniz üzere GTA 6 oyununda iki farklı karakter ön plana çıkıyor: Jason ve Lucia. Bu karakterler oyunda kilit rol oynuyor. İçerisinde bulunduğumuz süreçte Jason karakterini kimin seslendirdiği bir epey merak ediliyor. Oyun dünyasının en değerli isimlerinden biri olan efsanevi seslendirme sanatkarı Troy Baker’ın ise bu karakteri seslendirmeyeceği doğrulanıyor.
 
Yakın vakitte gerçekleştirilen bir röportajda The Last of Us’taki Joel’i seslendirmesiyle tanınan Troy Baker, GTA 6’da Jason’ı seslendirdiği savlarını netleştiriyor. Aralık ayında yayınlanan ve rekor kıran fragmanda Jason tek bir söz söylüyor ve hayranlar, karakteri kimin seslendirdiğini bulmakta zorlanıyor. Birçok teorinin akabinde seslendirmenin Baker olmadığı ve ilerleyen süreçte de GTA 6’da rol almayacağı belirtiliyor.
 
 

Comments are closed.