todd-howard-elder-scrolls-6ya-cikis-tarihi-vermek-istemiyor-gzDG4888.jpg

Todd Howard, Elder Scrolls 6’ya Çıkış Tarihi Vermek İstemiyor

 
Bethesda Game Studios içerisinde oyun yönetmeni olarak karşımıza çıkan Todd Howard çeşitli açıklamalarda bulunuyor ve mevcut projelere ait yeni güncellemeler sunuyor. Bu kapsamda beklenen büyük oyunlar için artık rastgele bir tarihin verilmemesi gerektiğine inanıyor.
 
Todd Howard’dan yeni açıklamalar
 
 
 
IGN ile yapılan yeni bir röportajda Todd Howard’a Fallout dizisinin seriye olan tesiri soruluyor. Tesir ile birlikte planlarında rastgele bir değişiklik olup olmayacağı da gündeme getiriliyor. Howard bu sorular için şu formda karşılık veriyor:
 
“Dizinin tesiriyle şu anda rastgele bir projemizde değişiklik olmadığını aktarabiliyoruz. Tıpkı vakitte Elder Scrolls 6 yahut Fallout 5 için rastgele bir çıkış tarihi de vermiyoruz ve tarih konusunda hayli temkinli davranıyoruz. Zira bunu sıkıntı yoldan öğrendim.”
 
Öte yandan dizinin tesiriyle birlikte seri bir oldukça yükselişe geçmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bilhassa taşınabilir oyun tarafında uzunluk gösteren oynaması fiyatsız Fallout Shelter, günlük çıkarını 20 bin dolardan 80 bin dolara çıkardı. Bu devasa artış birçok geliştiriciyi harekete geçirecek çeşitten.
 

Son olarak geliştirici takım Bethesda, Fallout 76 üzerinde hala çok çalıştıklarını ve yeni güncellemelerin oyuna dahil edileceğini aktarıyor.

Tags: No tags

Comments are closed.