the-sims-5in-on-surumu-sizdirildi-PkW5SyEE.jpg

The Sims 5’in Ön Sürümü Sızdırıldı!

 
Şu anda Electronic Arts tarafından geliştirilme basamağında bulunan ve The Sims serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan The Sims 5 için yeni bir sızıntı ile karşınızdayız.
 
Oyunun ön sürümünün şu anda internet üzerinden sızdırıldığını ve tıpkı vakitte oynanabilir durumda olduğunu aktarabiliriz. Oyunun bu sürümü hem PC hem de Android versiyonları ile karşımıza çıkıyor ve her iki platformda da bu içeriğe erişebiliyorsunuz.
 
The Sims 5 Denuvo’yu kullanacak 
 
 
 
Bazı raporlara nazaran oyunun PC ön sürümü tartışmalı müdafaayla birlikte ön plana çıkan Denuvo’ya sahip. Genel olarak Electronic Arts oyunlarında bu muhafazayı kullanıyor. Başka taraftan geliştirilme evresinde bulunan beşinci oyun için resmi isminin hangisi olduğunu bilemiyoruz. Münasebetiyle şu anda yalnızca oyuna “The Sims 5” deniliyor.
 
Maxis tarafından geliştirilen bu üretimin ön sürümünde tıpkı vakitte oyunun motorunun çeşitli özellikleri açığa çıkmış durumda. Bu yeni Sims oyunu, Frostbite oyun motoru yerine Unreal Engine tarafından desteklenecek. Öbür taraftan bu oyun motorunun UE4 mü yoksa UE5 mi olduğunu şu an için bilemiyoruz.
 
Daha evvel bildirildiği üzer, bir evvelki oyun The Sims 4’te olduğu üzere beşinci oyunda da oynaması fiyatsız bir yapı ile karşımıza çıkacak. Kestirim edilene nazaran fiyatsız olarak sunulan bu oyun çok çeşitli fiyatlı genişleme paketlerine sahip olacak ve DLC içerikleriyle bir arada para kazanma yoluna gidecek.
The Sims 5 için sızdırılan ön sürüme dair rastgele bir linki buradan paylaşmayacağız. Öte yandan oyun bildiğiniz üzere hayat simülasyonu tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor.
 
 

Comments are closed.