tepe-sasirtmadi-en-taninan-pc-oyunlari-asik-r-oldu-B9jy63Vj.webp

Tepe şaşırtmadı! En tanınan PC oyunları aşikâr oldu

Oyun dünyasındaki değişim tüm süratiyle devam ediyor. Gün geçtikçe yeni bir üretimin piyasaya sürüldüğü kesimde bazen oyunlar öylesine tanınan oluyor ki aylarca isminden kelam ettiriyor. Pekala Mayıs 2024 itibariyle oyun bölümündeki en tanınan imaller hangileri? İşte Steam en tanınan PC oyunları!

Steam en tanınan PC oyunları listesi – Güncel

Steam hakkında paylaştığı datalarla ön plana çıkan SteamDBhaftanın en çok satanları listesini kısa bir mühlet evvel güncelledi. Buna nazaran geçen haftalarda liderliği geri alan Counter-Strike 2 bu hafta da en üst sırada karşımıza çıktı. Listenin ikinci sırasında ise PUBG: BATTLEGROUNDS yer alıyor.


Steam en tanınan PC oyunları listesi – Güncel

Listenin üçüncüsü Helldivers 2. Dördüncü sırada Valve’ın el konsolu Steam Deck bizleri karşılıyor. Lakin markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi maalesef mevcut değil. Beşinci sırada RimWorld ve altıncı sıradaysa RimWorld – Anomaly yer alıyor. Son olarak yedinci sırada Apex Legends bulunuyor.

İşte geçen hafta Steam platformundaki en tanınan PC oyunları:

  1. Counter-Strike 2
  2. PUBG
  3. Helldivers 2
  4. Steam Deck
  5. RimWorld
  6. RimWorld – Anomaly
  7. Apex Legends
  8. Destiny 2
  9. Fallout 4
  10. NARAKA: BLADEPOINT

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Bunun yanı sıra listedeki hangi oyunları deneyimlediniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Comments are closed.