tepe-bir-turlu-degismiyor-iste-en-taninan-pc-oyunlari-MyychdIt.webp

Tepe bir türlü değişmiyor! İşte en tanınan PC oyunları

Oyun dünyasındaki değişim tüm süratiyle devam ediyor. Gün geçtikçe yeni bir üretimin piyasaya sürüldüğü dalda bazen oyunlar öylesine tanınan oluyor ki aylarca isminden kelam ettiriyor. Pekala 2024 yılı itibariyle oyun bölümündeki en tanınan üretimler hangileri? İşte Steam en tanınan oyunlar!

Steam en tanınan oyunlar listesi – Güncel

Steam hakkında paylaştığı datalarla bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini güncelledi. Geçen haftanın en tanınan oyunlarına baktığımızdaysa dorukta kıymetli bir değişikliğin olmadığını görüyoruz. Çünkü birkaç haftadır tepeye demir atan Helldivers 2‘nin sıralaması bu hafta da değişmedi. Bununla birlikte son devrin sıkça konuşulan üretimi Palworld ise popülaritesini kaybetmeye devam ediyor.

Listenin ikincisi Counter-Strike 2 oldu. Sevilen oyunun çabucak akabinde ise Last Epoch geliyor. Dördüncü sırada ise ELDEN RING yer alıyor. Listenin bir sonraki sırasında ise PUBG karşımıza çıkıyor. Altıncı sırada Steam Deck bulunuyor. Fakat markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi kelam konusu değil.

  1. Helldivers 2
  2. Counter-Strike 2
  3. Last Epoch
  4. ELDEN RING
  5. PUBG
  6. Steam Deck
  7. Nightingale
  8. Apex Legends
  9. ELDEN RING Shadow of the Erdtree
  10. HELLDIVERS™ 2 – Upgrade to Muhteşem Citizen Edition

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.