no-mans-skyin-son-guncellemesi-kritik-meseleleri-cozuyor-qW7P7B1i.jpg

No Man’s Sky’ın Son Güncellemesi Kritik Meseleleri Çözüyor

 
Hello Games tarafından oyunculara sunulan ve geniş bir kozmosa konut sahipliği yapan No Man’s Sky için yeni ve küçük bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyunda yer alan birkaç kritik yanılgıyı çözerek oyunculara rahat bir nefes aldırıyor.
 
4.52 yaması oyuncular için kritik sıkıntıları ortadan kaldırıyor 
 
 
 
4.52 yaması oyunda yer alan dönem tamamlama problemini çözüyor. Daha evvel dönemi tamamlamak için istenilen vazifeleri yaparak belirtilen tuşa tıklamanıza karşın dönem tamamlanamıyordu. Lakin bu sorun şu anda büsbütün çözülmüş durumda.
 
Diğer taraftan özelleştirmeler konusunda yeni bir değişiklik yapıldı. Daha evvel oyunda özelleştirme kesimlerinin yanlış bir biçimde kategorize edildiği bir durum kelam konusuydu. Lakin yeni güncelleme ile birlikte baş karışıklığı büsbütün ortadan kaldırıldı ve yeni döneme geçiş ve dönem tamamlama içerikleri artık daha net bir formda oyunculara sunuluyor.
 

Öte yandan oyuncuların sahip olduğu Pirate Dreadnought’larla ilgili çeşitli düzeltmeler oyuna dahil edildi. Daha evvel oyuncular Dreadnought’un ateş etmesi, oyuncu tarafından yok edilmesi yahut birçok sefer parçalanması üzere problemlerle karşılaşıyordu. Fakat bu sıkıntılar büsbütün ortadan kaldırıldı ve oyuncular artık oyunda Pirate Dreadnought’larıyla yeterli bir tecrübenin tadını çıkarabilecek.

Comments are closed.