teenage-mutant-ninja-turtles-mutants-unleashedden-birinci-ekran-imgeleri-m7zOgm4b.jpg

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed’den Birinci Ekran İmgeleri

 
Outright Games tarafından oyunculara sunulacak olan ve tıpkı vakitte Eylül 2023 tarihinde duyurulan Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem bildiğiniz üzere Teenage Mutant Ninja Turtles Mutants Unleashed olarak isimlendirildi. Artık ise bu oyun için iki farklı ekran manzarası yayınlandı.
 
Mutants Unleashed bu yılın sonlarında geliyor  
 
 
 
Teenage Mutant Ninja Turtles Mutants Unleashed açıklanan bilgilere nazaran 2024 yılının sonlarında piyasaya sürülecek. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanacak. Bu üretim Heart & Slash stüdyosu aheartfulofgames tarafından geliştiriliyor.
 
Şu anda geliştirilme kademesinde bulunan bu proje Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem olaylarından sonrasını husus alıyor. 3 boyutlu ve platform içeriklerini bünyesinde barındıran üretim orjinal bir öykü sahip olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda birebir vakitte sinema içerisinde yer alan mizah ögeleri yer alıyor.
 
New York’un kanalizasyonlarında gezinebildiğimiz ve sokaklarında savaşabildiğimiz bu üretimde 4 Ninja kaplumbağayla bir arada oynayabiliyor ve birebir vakitte tanıdık yüzlerle de karşılaşabiliyoruz. Tek oyunculu oynayabildiğiniz kadar iki oyunculu mahallî iş birliği moduyla da ilerleyebiliyorsunuz.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 

Comments are closed.