stalker-uclemesi-ps4-konsollarina-mi-geliyor-iste-ayrintilar-5Z8MKYY1.jpg

STALKER Üçlemesi PS4 Konsollarına mı Geliyor? İşte Ayrıntılar

 
S.T.A.L.K.E.R Legends of the Zone Trilogy sürpriz bir formda ön siparişlere açıldı. PlayStation 4 için şimdi duyurulmamış olan bu sürüm Japonya’da 27 Haziran tarihinde 6,578 Yen’e satışa sunulacak. Oyunun ön siparişleri şu anda Biccamera, Neowing ve Rakuten Books üzere satıcılarda mevcut.
 
Üç oyunu içeren yeni paket 
 
 
 
Üç oyundan oluşan koleksiyon sürümü S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky ve S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat’ı içeriyor. Hayatta kalma temasını bizlere sunan ve birinci şahıs nişancı ögeleriyle bir arada ön plana çıkan bu oyunlar birinci kere konsollara gelmeyi bekliyor.
 
Serinin devam oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ise şu anda geliştirilme etabında bulunuyor ve Xbox Series ve PC için 5 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam, Epic Games ve GOG üzerinden yayınlanacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak.
 

Söylentilere nazaran S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy, bugün 21:00’de gerçekleştirilecek olan Xbox Partner sunumu içerisinde resmi olarak duyurulacak.

Tags: No tags

Comments are closed.