taninan-star-wars-tasinabilir-oyunu-resmi-pc-takviyesine-kavusuyor-Ymv6514t.jpg

Tanınan Star Wars Taşınabilir Oyunu Resmi PC Takviyesine Kavuşuyor

 
Popüler bir taşınabilir oyun olarak karşımıza çıkan Star Wars: Galaxy of Heroes, bu yılın sonlarında PC platformuna gelmeye hazırlanıyor. Electronic Arts tarafından açıklanan bilgilere nazaran oyun resmi PC takviyesine sahip olmayı bekliyor.
 
Galaxy of Heroes PC’de yüksek çözünürlüğe sahip olacak
 
 
 
İlk olarak Kasım 2015 tarihinde taşınabilir aygıtlar için piyasaya sürülen Star Wars: Galaxy of Heroes, çıkış yapmasından bu yana yaklaşık olarak 8,5 yıl geçti. O vakitten bugüne geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan bu imal artık ise yeni platformundaki yerini almaya hazırlanıyor. Oyuncular PC’de oyun oynamak için daha evvelce çeşitli emülatörler kullanıyordu. Fakat artık resmi PC takviyesi ile bir arada bunların hiçbirine gerek kalmayacak.
 

Game Informer tarafından bildirildiği üzere Galaxy of Heroes’un PC sürümü daha yüksek çözünürlük seçeneklerine sahip olacak ve birebir vakitte kenar yumuşatmayı ve 60 fps’yi destekleyecek. Taşınabilir sürüm daha çok dokunmatik ekranlı bir yapıyı bünyesinde barındırsa da PC sürümünde hem klavye hem de fare dayanağı yer alacak. Fakat şu an için ne yazık ki denetimci takviyesinin olmayacağını da aktaralım.

Comments are closed.