tales-of-arise-satislari-3-milyona-ulasti-wiZU2tIt.jpg

Tales of Arise Satışları 3 Milyona Ulaştı

 
Bandai Namco grubu tarafından oyunculara sunulan ve Japon rol yapma tecrübesini bizlere aktaran Tales of Arise yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Açıklanan bilgilere nazaran oyunun dünya çapındaki satışları 3 milyonu aştı. Bu muvaffakiyet, oyunun 2 milyon adet sattığının açıklanmasından 21 ay sonra geldi.
 
Japon rol yapma tecrübesini bizlere sunuyor 
 
 
 
Tales of Arise, karakter odaklı yapısı ile birlikte karşımıza çıkıyor ve oyun içerisinde irili ufaklı düşmanların haricinde devasa düşmanlarla da karşılaşabiliyoruz. Elimizdeki yetenekleri kullanabileceğimiz ve uçup kaçabileceğimiz imal, 9 Eylül 2021’de Japonya’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Akabinde 10 Eylül 2021’de dünya çapında piyasaya sürüldü.
 
Dikkat çeken uzak doğu temasıyla ön plana çıkan oyun 20 Şubat prestijiyle PlayStation Plus (Extra ve Premium) ve Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir durumda. Hasebiyle bu platformlarda rastgele bir aboneliğiniz varsa oyunu rastgele bir ek fiyat ödemeden deneyimleyebilirsiniz.
 

 

Comments are closed.