suicide-squad-kill-the-justice-beklentileri-karsilayamadi-8XtZrWY2.jpg

Suicide Squad: Kill the Justice Beklentileri Karşılayamadı!

 
Yakın vakitte karşımıza çıkan ve ikonik muhteşem kahramanların yer aldığı servis oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League ne yazık ki beklentileri karşılayamadı. Warner Bros. Discovery tarafından açıklanan bilgilere nazaran oyun büyük hayal kırıklığı yarattı.
 
Suicide Squad karışık incelemelere sahip
 
 
 
Ekibin Finans Şefi Gunnar Wiedenfels, dördüncü çeyrek için yayınlanan bir raporda çeşitli açıklamalarda bulundu ve oyunun birinci performansı hakkında bilgiler verdi. Bu kapsamda geçen sene Hogwarts Legacy ile yakalanan ivme sonrasında Suicide Squad’ın finansal manada beklentileri karşılayamadığını aktardı.
 
Ünlü Batman Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulan bu imal 2 Şubat tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürüldü. Oyunun PC sürümü birinci etapta Steam platformundan yayınlandı akabinde 5 Mart tarihinde ise Epic Games mağazasına geldi.
 

Karışık incelemelerle birlikte piyasadaki yerini muhafazaya çalışan bu üretimin puanlarına bakacak olursak, Metacritic sitesinde konsollar için 60, PC platformu için 63 puan diyebiliriz.

Comments are closed.