stellar-blade-rastgele-bir-fiyatli-dlcye-sahip-olmayacak-gHw4bZlr.jpg

Stellar Blade Rastgele Bir Fiyatlı DLC’ye Sahip Olmayacak

 
Shift Up tarafından oyunculara sunulan aksiyon-macera oyunu Stellar Blade için yeni açıklamalarda bulunuldu ve oyunun geleceği tartışıldı. PlayStation 5 konsollarına özel olarak çıkış yapan bu imal açıklanan ayrıntılara nazaran rastgele bir fiyatlı DLC’ye sahip olmayacak.
 
Karakter kostüm paketleri yolda 
 
 
 
Güney Koreli site Ruliweb (Push Square aracılığıyla) ile yapılan bir röportajda Shift Up CEO’su ve Stellar Blade yönetmeni Kim Hyung Tae, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra “New Game Plus” moduna sahip olacağını söyledi. Birebir vakitte ilerleyen süreçte büsbütün fiyatsız bir halde çeşitli güncellemelerin de oyuna dahil olacağını aktardı.
 
Sony tarafından yayınlanan temel oyunda mevcut 30 kıyafeti ek olarak ana karakter için birçok kostüm paketi de yolda diyebiliriz. Kim Hyung Tae, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununun rastgele bir mikro ödeme sistemine sahip olmayacağını ve ilerleyen süreçte sunulacak olan tüm içeriklerin büsbütün fiyatsız olacağını aktardı.
 
Bildiğiniz üzere Bandai Namco ve Capcom yakın vakitte Tekken 8 ve Dragon’s Dogma 2 üzere oyunları piyasaya sürdü. Bu oyunlarda yer alan mikro ödeme sistemleri oyuncular tarafından bir oldukça eleştiriliyor.
 

Öte yandan PlayStation, Stellar Blade demosunun bu hafta yayınlanacağını doğruladı.

Tags: No tags

Comments are closed.