stellar-blade-icin-gelistirici-gunlugu-yayinlandi-GUtqxZ8M.jpg

Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı

 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini SHIFT UP takımının üstlendiği Stellar Blade için yeni görüntüler yayınlanmaya devam ediyor. Artık ise yeni bir geliştirici günlüğünün bizlere sunulduğunu aktarabiliyor ve bu geliştirici günlüğü birinci kısmı temsil ediyor.
 
Stellar Blade için bir demo mevcut 
 
 
 
“Yolculuk” ismiyle karşımıza çıkan birinci görüntüde SHIFT UP CEO’su, yönetmeni, sanat direktörü ve muharriri Kim Hyung Tae, sistem tasarım lideri Hyung Min Lee, kısım dizayncısı Jiyeon Lee, konsept sanat lideri Chang Min Lee ve yaratık dizayncısı Jang Hee-Cheo yer alıyor. Görüntüde oyunun hayata geçirilmesi süreci aktarılıyor ve geliştirme kademesinden bahsediliyor.
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan ve aksiyon-macera tecrübesini bizlere sunacak olan Stellar Blade, 26 Nisan tarihinde PlayStation 5 konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. Birebir vakitte oyunun şu anda bir demo sürümü mevcut. Bu demo sürümü ile oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu deneyimleyebilir ve fiyatsız olarak bu sürüme erişebilirsiniz.
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.