steamden-yeni-es-vakitli-rekoru-34-milyon-oyuncu-tX9fahvX.jpg

Steam’den Yeni Eş Vakitli Rekoru! 34 Milyon Oyuncu

 
PC oyuncularının uğrak noktası olan Steam platformu şu anda hala en çok kullanılan platformlar ortasında yer alıyor ve geniş olan kütüphanesi ile birçok oyuna mesken sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte ulaştığı rekoru bir defa daha tazeliyor ve açıklanan bilgilere nazaran platform dahilinde 34 milyon oyuncu birebir anda yer alıyor.
 
Steam platformu rekor kırmaya devam ediyor
 
 
 
Bildiğiniz üzere 2024 yılına girdiğimiz Ocak ayı içerisinde Valve tarafından kullanıcılara sunulan dijital oyun platformu Steam, 33 milyon eş vakitli oyuncuyu aştı. Lakin dün prestijiyle Steam, 34 milyondan fazla eş vakitli oyuncuya mesken sahipliği yaptı. Milyonlarca oyuncunun bulunduğu bu platform dahilinde öbür taraftan en çok oynanan oyunlara bakacak olursak birinci sırada Counter-Strike 2’nin olduğunu aktarabiliriz.
 
Counter-Strike 2 oyununun haricinde elbette aşina olduğunuz öteki bir üretim DOTA 2 bulunuyor. Bu oyunların hala epeyce tanınan olması dikkatlerden kaçmıyor. Başka taraftan en çok oynanan oyunlar ortasında 3. sırada PUBG: BATTLEGROUNDS yer alırken bu oyunu Apex Legends, Helldivers 2 ve NARAKA: BLADEPOINT takip ediyor.
 
 

Comments are closed.