starfield-icin-dlc-boyutunda-fan-uretimi-mod-yayinlandi-thQcdfDn.jpg

Starfield İçin DLC Boyutunda Fan Üretimi Mod Yayınlandı

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulan bilim kurgu temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir mod yayınlandı. Fan imali bir mod olarak karşımıza çıkan bu sürüm tam bir DLC niteliğinde.
 
Starfield’ın yeni modu hayli iddialı 
 
 
 
Mod geliştiricisi Tank-girl444 tarafından geliştirilen yeni mod “TG’s Galactic Colonies Expanse” ismiyle karşımıza çıkıyor. DLC boyutundaki bu genişleme paketi biz oyunculara koloniler oluşturma imkanı sağlıyor ve birebir vakitte kullanabileceğimiz çeşitli objeleri de beraberinde getiriyor. Daha fazla ayrıntıya girecek olursak mod ile birlikte oyunun karakol sistemi daha fazla gelişiyor ve üretim özellikleri ile birlikte oyuna çeşitlilik geliyor.
 
İddialı bir mod olarak karşımıza çıkan bu pakette ileri düzey karakollar (yerleşkeler) inşa edebiliyor ve bu sayede ayrıntılı bir uzay kolonisi sistemi oyuna dahil oluyor. Başka taraftan kendi bölgenizi taretlerle ve çeşitli sistemlerle birlikte koruyabiliyorsunuz. Hasebiyle bu modla oyuna savunma sisteminin dahil olduğunu belirtebiliyoruz.
 
Modun başka bir büyük özelliği ise gelişmiş üretim sistemi. Üretim sınırı ile bir arada kendi koloninizi daha merkezi bir hale getirebilecek diğer bir deyişle galaksinin her yerinden farklı materyaller alabileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız. Son olarak mod ile yepisyeni bir çiftçilik sistemi oyuna dahil oluyor ve 40’tan fazla yeni tarıma elverişli bitkinin ve üretim öğesinin bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.
 
– Mod linki

Comments are closed.