star-wars-outlawsta-ek-misyona-erismek-icin-109-dolar-vermeniz-gerekiyor-7EDvvuFl.jpg

Star Wars Outlaws’ta Ek Misyona Erişmek İçin 109 Dolar Vermeniz Gerekiyor

 
Ubisoft tarafından şu anda geliştirilme evresinde bulunan Star Wars Outlaws için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Açık dünya aksiyon macera tecrübesini bizlere sunmaya hedefleyen oyunda dönem bileti içeriği dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Standart sürüm ek vazifesi içermeyecek 
 
 
 
Star Wars Outlaws, açıklanan ayrıntılara nazaran dönem bileti içeriğine sahip olacak ve bilet içerisinde ek kozmetikler, donanımlar ve ekstra misyon içerikleri bulunacak. İşte bu misyon içeriğine ulaşmak için oyunun standart sürümünün dışında Gold yahut Ultimate paketine almanız gerekiyor. Lakin bu formda mevcut ek misyona ulaşabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Elhasıl standart sürümüne sahip olan kullanıcılar bu vazifeye erişim sağlayamıyor.
 
Oyunun standart sürümünün 70 dolarlık fiyat etiketine sahip olduğunu belirtmekte yarar var. Öbür taraftan dönem bileti içeren Gold paket 109 dolardan, Ultimate sürüm ise 129 dolardan satışta bulunuyor. Star Wars Outlaws şu anda ön siparişleri açık durumda.
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Star Wars Outlaws 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Ubisoft ve Epic Games mağazası üzerinden yayınlanacak.

Comments are closed.