star-citizenin-pc-sistem-ihtiyaclari-guncellendi-iQ93eImO.jpg

Star Citizen’in PC Sistem İhtiyaçları Güncellendi

 
On yıllardır geliştirme evresinde bulunan bilim kurgu temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Star Citizen için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cloud Imperium tarafından geliştirilen oyunun şu anda PC sistem ihtiyaçları güncellenmiş durumda.
 
Gereksinimler oyunun alfa sürümü için
 
 
 
Öncelikle yeni PC sistem ihtiyaçlarının oyunun son sürümü için değil Alfa sürümü için geçerli olduğunu belirtelim. Daha fazla ayrıntıya girecek olursak, oyun en az 4GB VRAM’e sahip bir ekran kartı ve Vulkan 1.2 takviyeli bir şoför gerektiriyor. Birebir vakitte oyunu çalıştırmak için PC oyuncularının en azından 16 GB RAM’e sahip dört çekirdekli bir işlemciye muhtaçlığı olacak. Bu sistem ihtiyaçlarını karşılamayan kullanıcılar oyunu açamayacak.
 
Diğer taraftan Cloud Imperium, Intel i7 ve AMD Bulldozer’i en az işlemci ihtiyacı olarak listeliyor. Ekran kartı tarafında ise NVIDIA GTX1060, AMD RX 5700, RX Vega 56, RX 460 yahut Intel A380’e gereksiniminiz olacak. Takım resmi olarak 32 GB RAM’e sahip Intel Core i7 yahut AMD Ryzen 5 işlemcinin kullanılmasını öneriyor.
 
 

Comments are closed.