spotify-beklenen-ozelligini-fiyatli-sunuyor-ise-ayrintilar-VtCpBJ91.jpg

Spotify, beklenen özelliğini fiyatlı sunuyor! İşe ayrıntılar

Geçtiğimiz ay Türkiye’de abonelik fiyatlarına artırım yapan Spotify, uzun müddettir üzerinde çalıştığı özelliğini nihayet kullanıcıların beğenisine sundu. Spotify, ABD kullanıcılarının başka abonelik ile Sesli Kitaplar özelliğine erişebileceğini açıkladı. İşte detaylar…

Spotify, Sesli Kitaplar özelliğini fiyatlı abonelik ile sunacak

Sesli Kitap Erişimi ismi verilen yeni abonelik planı, 15 saat sesli kitap dinlemenize imkan sağlayacak. En düşük fiyata sahip olan yeni abonelik planında reklamsız müzik ve podcast dinleyebileceksiniz.

Konu hakkında açıklama yapan şirket, “Spotify, her tipten ses tutkunu için mümkün olan en âlâ teklifi sunmak maksadıyla daima olarak yenilik yapıyor. Sesli Kitaplar’ın Premium’da kullanıma sunulmasından bu yana, her gün Sesli Kitap içeriğini arayan ve bu içerikle etkileşime giren fiyatsız kullanıcı sayısında yüzde 45’lik bir artış gördük. Artık dinleyicilerimize çeşitli seçenekler sunmak için yeni bir üyelik planı sunuyoruz. Bugünden itibaren, Sesli Kitap Erişim Katmanı ABD’deki kitapseverlere ayda 9,99 dolar karşılığında 200.000’den fazla başlıktan oluşan sesli kitap kataloğumuzu 15 saat dinleme imkanı tanıyacak.” sözlerine yer verdi.

İlk olarak ABD kullanıcıları için faal edilen özelliğin yakın vakitte başka ülkelere de sunulacağı iddia ediliyor. ABD’de aylık 9,99 dolar olan fiyatın ülkemizde 49,99 TL olması bekleniyor.

Spotify’ın ülkemizde sunduğu abonelikler ve fiyatları ise şu halde:

  • Bireysel: 59,99 TL/ay
  • Öğrenci: 32,99 TL/ay
  • Duo: 79,99 TL/ay (2 Premium hesap, birebir adreste yaşayanlar için)
  • Aile: 99,99 TL/ay

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sesli Kitaplar Erişimi abonelik planı beklentilerinizi karşıladı mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.