sonynin-yeni-bir-playstation-aktifligi-duzenleyecegi-bildirildi-yOLzQ9gT.jpg

Sony’nin Yeni Bir PlayStation Aktifliği Düzenleyeceği Bildirildi

 
Sony’nin önümüzdeki ay yeni bir PlayStation canlı yayın aktifliği düzenleyeceği bildiriliyor. Giant Bomb’dan Jeff Grubb tarafından bildirilene nazaran Mayıs ayında yeni bir aktiflik geliyor ve kaynaklardan elde edilen bilgiler bunu gösteriyor.
 
Silent Hill 2 remake çıkış tarihi aktiflikte açıklanabilir
 
 
 
Konami tarafından oyunculara sunulacak Silent Hill 2 tekrar üretiminin ESRB tarafından listelendiği haberinin akabinde Grubb, oyunun çıkış tarihinin açıklanabileceği bir PlayStation aktifliğinin olacağını aktarıyor. Bu kapsamda şunları söylüyor: “Gelecek ay yani Mayıs ayında yeni bir PlayStation aktifliğinin düzenleneceğini duydum. Silent Hill 2 remake projesinin de çıkış tarihi bu aktiflikte açıklanabilir.
 

Bildiğiniz üzere bir evvelki PlayStation aktifliği 2023 yılının Mayıs ayında gerçekleştirildi. Bu aktiflik 1 saatten fazla sürdü ve 30’dan fazla oyunun yanı sıra birebir vakitte PlayStation portal tanıtımına da yer verildi. Yeni oyun duyuruları ortasında Helldivers 2, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Marathon yer alıyordu. Foamstars, Fairgame$ ve Concord da yer aldı.

Comments are closed.