sms-yagmuru-ile-tum-ulkeyi-darlayan-ali-babacandan-aciklama-kusura-bakmayin-devam-edecek-SE2qTzTV.jpg

SMS Yağmuru ile Tüm Ülkeyi Darlayan Ali Babacan’dan Açıklama: “Kusura Bakmayın, Devam Edecek”

Türkiye, son bir aydır ağır bir seçim periyoduna girmişti ve gerek siyasi parti liderleri gerekse belediye başkanı adayları, telefonumuza gönderdikleri SMS’lerle, toplumsal medya da web sitelerine vermiş oldukları reklamlarla seçim düşünmeden bir dakika geçirmemize müsaade vermediler. Bu ortada siyasilerden gelen SMS’lerden kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki içeriğimize göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Siyasi Parti ve Siyasetçilerden Gelen SMS’leri Nasıl Engellersiniz?

Seçim devrinde göndermiş olduğu SMS’ler ile toplumsal medyada en çok konuşulan isimlerin başında DEVA Partisi başkanı Ali Babacan geliyordu. X hesabı üzerinden yeni bir görüntü paylaşan Babacan, gönderdiği SMS’lerin gündem olması üzerine açıklamada bulundu. Peşinen söyleyelim. Babacan’ın SMS’leri devam edecek…

Ali Babacan’ın toplumsal medyada gündem olan SMS yağmuru hakkındaki açıklaması:

Televizyonlarda, gazetelerde kolay kolay yer alamalaları nedeniyle bu türlü bir bağlantı sistemi tercih ettiklerini söz eden Ali Babacan, “Mesajlarım rahatsızlık verdiyse, kusura bakmayın” derken SMS ile irtibatı mütevazı bir bütçeyle yürütülen çevre dostu bir kampanya olarak kıymetlendirdi.

Bu iletiler, seçimlerden sonra da gelmeye devam edecek mi?” diyenlere de karşılık veren Ali Babacan, 1 Nisan yani yarın prestijiyle 2028 yılında gerçekleştirilecek bir sonraki seçimler için çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Ali Babacan hakkında yapılan paylaşımlardan kimileri şu formdaydı:

Comments are closed.