sizinti-kingdom-come-deliverance-2-bu-yil-cikacak-UkPMXjv8.jpg

Sızıntı: Kingdom Come Deliverance 2 Bu Yıl Çıkacak!

 
Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberle birlikte orta çağ temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Kingdom Come: Deliverance geliştiricisi Warhorse Studios’un yeni bir oyun duyurmaya hazırlandığını aktardık. Geliştirici grup, at üstünde bir şövalyenin yer aldığı bir gönderi içerisinde 18 Nisan yani bugün akşam saatlerinde (TSİ 21:00) yeni bir oyun duyurusunu planlanıyor.
 
Devam oyunu için heyecanlı bekleyiş sürüyor 
 
 
 
Twitter üzerinden yayınlanan gönderi içerisinde ortaya çıkan kullanıcı yorumları direkt Kingdom Come: Deliverance’in devam oyunu olacağını aktarıyor. Şu anda Insider Gaming sitesinde yayınlanan yeni bir habere nazaran, duyurulacak oyunun Kingdom Come: Deliverance 2 olacağı ve oyunun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacağı belirtiliyor.
 
Diğer taraftan ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak oyunun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te yayınlanacağını aktarabiliyoruz. 2018 yılında çıkış yapan Kingdom Come: Deliverance oyuncular tarafından bir epey seviliyor ve devam oyunu heyecanla bekleniyordu. Artık ise gün içerisinde resmi bir tanıtım fragmanının ve ayrıntıların aktarılmasını bekliyoruz.
 
 

Comments are closed.