samsung-512-gblik-usb-flash-belleklerini-tanitti-iste-fiyati-ve-ozellikleri-sFqSRBlk.jpg

Samsung, 512 GB’lık USB flash belleklerini tanıttı! İşte fiyatı ve özellikleri

Samsung Electronics, gelişmiş bellek teknolojilerine sahip BAR Plus ve FIT Plus USB 3.2 Gen 1 Flash bellek ailesine 512 GB kapasite seçeneği eklediğini duyurdu. Samsung bu aygıtlarla kullanıcılara binlerce müziği, yüksek kaliteli fotoğraf ve görüntüleri, değerli iş ve okul evraklarını saklamaları için bir süratli bir tahlil sunuyor. Pekala fiyatı ve özellikleri neler?

Samsung, yeni kuşak 512 GB kapasiteli USB flash belleği BAR Plus ve FIT Plus fiyatı

Yüksek kapasite, süratli data transferi, geniş aygıt uyumluluğu ve güvenilirlik özellikleri ile dikkat çeken bu USB flash belleklerin, data yedekleme ve vakitten tasarruf etme imkanı sağladığı belirtiliyor. İşte özellikleri ve kullanıcıya yararları:

  • Yüksek sürat performansı: BAR Plus ve FIT Plus şoförler, sırasıyla 400 MB/s’ye kadar okuma ve 110 MB/s’ye kadar yazma suratları sunuyor. Bu, bir 3 GB 4K UHD görüntü belgesini PC’nize yalnızca 10 saniyede aktarabileceğiniz manasına geliyor.
  • Esnek uyumluluk: USB 3.1 portuna sahip rastgele bir aygıtla uyumlu olan bu şoförler, USB 3.0 ve USB 2.0 ile de geriye dönük uyumlu. Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemleriyle de uyumlu bir formda çalışarak, kolay kullanım sunuyor.
  • Zarif tasarım ve dayanıklılık: BAR Plus USB flash bellek, klasik USB flash şoför anlayışına çağdaş bir yorum getiriyor. Sağlam metal gövdesi bilgilerinizi inançta tutarken, entegre anahtarlık halkası kazara kaybolma yahut düşme ihtimalini azaltıyor. FIT Plus modeli ise, aygıtınıza takılıp kalacak formda tasarlanmış olup, dizüstü bilgisayarlardan televizyonlara kadar geniş bir kullanım alanına sahip.

Her iki model de Samsung’un beş yıllık hudutlu garanti ve beş evreli koruma özelliğiyle sunuluyor. Bu muhafazalar; suya, sıcaklıklara, X-ışınlarına, düşmelere ve manyetik etkilere karşı direnç içeriyor. BAR Plus ve FIT Plus 512 GB USB flash bellekler, bugünden itibaren Samsung.com ve seçili mağazalarda satışa sunulacak. İşte Titan Grey yahut Şampanya Gümüş seçeneklerinde BAR Plus USB flash bellek fiyatları:

  • BAR Plus flash bellek 512 GB: 79.99 dolar
  • FIT Plus USB flash bellek 512 GB: 79,99 dolar

Samsung’un 512 GB kapasiteli yeni BAR Plus ve FIT Plus USB flash belleklerin, kullanıcılara daha fazla depolama alanı ve üstün bilgi transfer suratları sunarak, veri taşıma ve yedekleme gereksinimlerini çarçabuk karşılayacağını öne sürüyor. Yüksek kapasiteli flash bellek üreticilerinin bu yenilikleri pazardaki rekabete olumlu yansıyacaktır.

Peki siz bu fiyatlar ve özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Comments are closed.