simulasyon-oyunu-rise-of-industry-2-ps5-xbox-series-ve-pc-icin-duyuruldu-G7f3ngJJ.jpg

Simülasyon Oyunu Rise of Industry 2 PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Kasedo Games ve geliştirici SomaSim, iş adamı oyununun devamı olan Rise of Industry 2’nin PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam , Epic Games Store) için için geleceğini duyurdu. Fakat şuan için çıkış tarihi açıklanmadı.
 
SomaSim kurucu ortağı Matt Viglione bir basın bülteninde, “Mevcut bir oyuncu tabanı ve Rise of Industry 2 üzere sadık bir toplulukla bir oyun üzerinde çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu tıbbın büyük hayranları olarak, orijinalin muvaffakiyetini geliştirip onu yeni bir düzeye taşıyabileceğimizin yollarını çabucak gördük. Oyuncuların bir devam oyunuyla ilgili muhakkak beklentileri olacağını biliyoruz ve hem yeni hem de mevcut oyuncular için bir dizi yenilikçi yeni özellik sunmaya devam ederken bunları karşılayabildiğimiz için heyecanlıyız.” dedi.
 
80’ler ABD…. süratli inovasyonun, globalleşmenin ve gibisi görülmemiş kârların vakti ve yeri. Bu rekabetçi endüstriyel ortama hakim olmak için, son teknolojiye sahip bir üretim santrali inşa etmeniz ve jet sosyete iş irtibatlarıyla dolu bir rolodex geliştirmeniz gerekecek. Fırsatlar ülkesine güzel geldiniz! 
 
Duyuru Videosu 
 
 

Comments are closed.