simulasyon-idare-oyunu-undead-inc-2-mayista-geliyor-u6IcpPaA.jpg

Simülasyon İdare Oyunu Undead Inc 2 Mayıs’ta Geliyor

 
Simülasyon ögelerini bünyesinde barındıran ve kendimizi burada bir şeyleri yönetim etmekle görevlendirdiğimiz bu üretimde, yüksek riskli bir vazife dahilinde kendimizi buluyoruz. Oyunda kaynak idaresinden teknolojik araştırmalara kadar hayli farklı kısımlarda idare sahibi olabiliyor ve ipleri büsbütün kendi elimize alabiliyoruz.
 
Son teknoloji tıbbi tedavilerle bir arada hastalıklara tahlil bulabildiğimiz ve işçileri burada görevlendirebildiğimiz üretimde yönetebiliyor, araştırabiliyor, ticaret yapabiliyor, biyolojik silahlar üretebiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde yer aldığımız müddet boyunca nitekim de yapılabilecek epey fazla işin olduğunu ve şirketin merkezinde bulunduğumuz noktada da bu şirketi büyütmenin büsbütün bizim hareketlerimize bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini aktarabiliyoruz.
 
Oyunda kaynak idaresiyle birlikte elbette epeyce fazla ipleri elimize aldığımızdan ötürü burada her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde ediyor. Zira her oyuncu burada farklı kaynak idareleriyle bir arada karşılaşabilir ve hangi tarafa hakikat yönelmek istiyorsa ona nazaran kendi seçimlerini gerçekleştirebiliyor. Münasebetiyle bu da her bir oyuncuyu farklı bir yere hakikat getirebiliyor ve böylelikle kendi deneyimizi özelleştirip kişiselleştirebiliyoruz. Esasen oyunun özünde epeyce fazla sistem bulunduğundan ötürü bu sistemlerden yararlanmanın farklı biçimlerde gerçekleşeceğini aktarabiliyoruz.
 
 
 
Onun dışında oyunda son teknoloji tıbbi tedavilerle bir arada elbette yeni tedavi hizmetlerini kurmak durumunda kalıyor ve tıbbi tesis kurarak buradaki çalışanları yönetmek durumunda kalıyoruz. Her bir çalışanla bir arada tek tek ilgilenebildiğimiz ve çalışanların burada çeşitli araştırmaları yürütebildiği üretimde kurabiliyor, yararlanabiliyor, toplayabiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz.
 
Oyunun temel emeli burada mahallî bir tıbbi teknolojileri geliştirme şubesi kurmak ve bu heyetimle birlikte elbette oyunda dilediğimiz biçimde yer alabilmek. Bunun dışında yüksek riskli olayların olduğundan bahsedebilir ve elbette bir şeye deva bulmak için burada farklı hallerde yol alabiliriz. Lakin bu ögelerin her birinin farklı risk seviyeleri bulunuyor ve bu riskleri aşmak için burada elimizden geleni yapmak durumunda kalıyoruz.
 
Yüksek ödüllü bir kaynak idare sistemi ile bir arada yer alabileceğimiz üretimde daha çok simülasyon ögeleri ön plana çıkıyor. Bu ögelerle birlikte elimizdekileri güzelleştirebiliyor, yönetebiliyor, araştırabiliyor ve bunun dışında ise elimize farklı kaynakları almak için elbette öteki şubelerle ticaret içerisine giriş yapabiliyoruz.
 
Oyunda aslında bir hastane üzere tıbbi teknolojilerle birlikte şirketle uğraşabiliyor ve şirketin merkezi içerisinde büsbütün bizim çalışmalarımız epeyce ön plana çıkıyor. Son teknolojilerle birlikte yeni teknolojilerin kilidini açabildiğimiz ve kar sağlayan ögelerle birlikte bulunabildiğimiz bu üretimde tıbbi tesis oluşturmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Bir tesisi oluşturduktan sonra elbette buralara çeşitli çalışanları alabiliyor ve bu işçileri yönetebiliyoruz.
 
Tıbbi tesis kurduktan sonra elbette çeşitli zorlukların bizlere sunulduğunu ve birebir vakitte şubenin bulunabileceği birden fazla pozisyonu olduğunu aktarabiliyoruz. Her bir pozisyon burada farklı biyomları içeriyor ve farklı zorluklarla bir arada karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle burada seçimlerinizle birlikte nitekim farklı zorluklar içerisine girebileceğiniz ve yapacaklarınızın değişeceğini gösterebileceği bir yapı bulunuyor diyebiliriz.
 
 
Artık bir tesis içerisinde yer aldığımız bu üretimde, lokal bir şube olarak ilerlemeye başlıyoruz ve burada yapacaklarımız epey ehemmiyet arz ediyor. Birden fazla pozisyon ile bir arada yer alabildiğimiz bu imal içerisinde farklı pozisyonlara gerçek ilerleyebilir, buralarda elbette farklı temalarla ve atmosferlerle karşılaşabiliyor ve çeşitli zorlukların pozisyonlara nazaran değişkenlik gösterdiğini aktarabiliyoruz.
Tıbbi tesis kurarak buraları işletebildiğimiz üretiminde elbette çeşitli zorluklarla birlikte karşılaşabiliyor ve burada bu tesisleri işletmekle bir arada görevlendirilmek durumunda kalıyoruz. Bizim temel maksadımız elbette bu işletmeyi daha fazla yükseltmek ve yeni teknolojilerle bir arada daha fazla paranın kaynağına sahip olmak. Şu an teknoloji süreçlerle bir arada yer alabildiğimiz üretimde elbette şubeyi kurduktan sonra birden fazla yapılacak işlerin olduğunu aktarabiliyoruz. Burada elbette işçileri oluşturabiliyor, çalışanlarla bir arada burada çeşitli vazifeleri onlara verebiliyor ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için bu çalışanlardan yararlanmak durumunda kalıyoruz.
Diğer taraftan tesis içerisinde elbette çeşitli teknolojileri araştırmak ve onları geliştirmek için kimi kaynaklar olması gerekiyor. Bu kaynakların da elbette sağdan soldan toplanması gerekiyor. Bunun dışında bu kaynakları temin etmek ve birebir vakitte ticaret yapmak büsbütün sizin işiniz oluyor. Artan kar sistemleri ile birlikte ne kadar çok paranın kaynağına sahip olabilirsiniz, o kadar çok sistemde siz de kendi yerinize alabilirsiniz ve işlerinizi bu biçimde daha da güçlendirebilirsiniz.
 
Benzersiz özelliklerle birlikte yer alabileceğiniz bu üretimde tüm bu ögelerle ilerlemeye başlayacak ve çeşitli vazifeleri de yerine getirmeye çalışacaksınız.
Farklı zorlukların üstesinden gelebileceğiniz bu üretimde çalışanları işleri alırken elbette onların farklı yeteneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Onları hangi noktada kullanmak istiyorsanız ona nazaran yerleştirebiliyor, hangi marifetlere sahip olduğunu düşünüyorsanız ve görebiliyorsanız da ona nazaran atağınızı yapabiliyorsunuz. Elbette şirket içerisindeki çıkar oranını artırmak için farklı işlerle meşgul olmaya çalışıyor ve ofislerinizi ve araştırma tesislerinizi burada inşa etmek durumunda kalabiliyorsunuz.
 
 
Bunun dışında verimliliği en üst düzeye çıkarmak elbette temel amaçlarınızdan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunların içinde elbette çalışanları en güzel biçimde pahalandırmak, onları çalıştırmak, işe alıp yönetmek ve daha fazlası yer alıyor. Fakat bu halde verimliliği arttırabilir ve böylelikle şirket içerisindeki tertibi sağlayabilirsiniz. Hiçbir şeyin burada kalsa sürüklendiğini görmezsiniz. Bu halde verimliliği artırdıktan sonra elbette şirketin merkezini şad edebilir ve içerisinde bulunduğunuz müddet boyunca burada aslında bir idare müdürü olarak yer alabilirsiniz.
Bunun dışında şirketin merkezini elbette mutlu etmek için karlılığınızı artırmak durumunda kalacaksınız. Bunu başarmak için de ilgi alımlı teknolojik araştırmalarla birlikte yer alabilecek ve legal işler aslında burada bir nevi devreye girebilecek diyebiliriz. Öteki taraftan legal işler bizleri bir yere kadar kazandırabilecek, lakin bundan sonrasında ise yapabileceklerimiz büsbütün sağlam bir yere oturtulması gerekiyor. Bununla yer aldığınız mühlet boyunca istediğiniz üzere biyolojik silahları ortaya çıkarabiliyor ve böylelikle biyolojik silahlar üzerinde usta olma yolunda ilerleyebiliyorsunuz.
 
Tüm ögelerin dışında, nitekim başarılı olmak istiyorsanız yapacaklarınız epeyce değişkenlik gösterebilir. Biyolojik silahlardan yeni tedavilere kadar hayli farklı işlere yönelebiliyorsunuz. Siyasetçilerden lokal yetkililere kadar burada elbette rüşvet verme olayına da giriş yapabilir ve art planda bulunan yasa dışı işlere de ulaşabilirsiniz. Hasebiyle oyunda kuşku seviyelerinizle birlikte kendi bütçenizi yönetebiliyor, rüşvet vererek daha fazla çıkarın kapısını arayabiliyor ve ilerleyen süreçte daha fazla ayrıntı ile karşılaşabiliyorsunuz.
Tıbbın sonlarını zorlamanız gerektiği ve birebir vakitte etik ögeleri bir kenara bırakarak yapabileceklerinizin değişkenlik gösterdiği bu üretimde en yeni tedavileri oluşturabilir ve öbür taraftan legal işlerin dışına çıkarak burada biyolojik silahlar üretmek durumunda kalıyorsunuz. Elbette bunları üretmek için de muhakkak bir kaynağın elinize olması gerekiyor ve öbür taraftan rakiplerinizden bir adım önde olmanız lazım. Bunun dışında polisleri art planda bırakmanız ve onların gözlerini korkutarak rüşvet vermek durumunda kalıyorsunuz.
 
 
 
Ancak bu formda düşmanlarınızın üstesinden gelebilir ve böylelikle tüm meşhur işlerin dışına çıkarak daha fazla çıkara sahip olabilirsiniz. Bu biçimde oyun içerisinde ilerleyebilir ve içerisinde bulunduğunuz merkezin daha fazla kazanmasına sebebiyet verebilirsiniz. İşleyişi öğrendikten sonra elbette oyun daha kolay hale gelebilir. Oyun birinci etapta sizlere karmaşık bir yapıyı bünyesinde barındırdığını aktarabiliriz lakin alıştıktan sonra ve ince ayrıntıları öğrendikten sonra oyunda yapabilecekleriniz daha kolay bir biçimde karşınıza çıkar ve böylelikle oyunda süratli bir halde ilerlemeye başlayabilirsiniz.
İlgi cazibeli teknolojik araştırmalarla bir arada yer alabileceğiniz üretimde kuşku düzeyiniz bulunuyor. Bu kuşku düzeyi ile bir arada elbette öteki firmaların ve polislerin dikkatini çekmemek durumundasınız zira ne kadar çok dikkat çekerseniz o kadar çok diken üstünde olabilir ve bu da işlerinizin aksamasına yahut iptal olmasına sebep olabilir. Münasebetiyle kuşku düzeylerini yönetebileceğinizi, birebir vakitte siyasetçilerle ve lokal yetkililerle birlikte ön planda olabileceğinizi ve hatta onların eline rüşvet verebileceğinizi, bu üretiminde polisin gerisinde durabilir ve öteki taraftan işçilere yanlışsız vakitte hakikat halde yetki verebilirsiniz.
 
Tehlikeli faaliyetleri giriş yapabileceğiniz ve dış müdahalelerle birlikte elbette makûs ögeleri uzak tutabileceğiniz bu üretimde rastgele bir aksiliğin ortaya çıkması demek şirket içerisinde yer alan ögelerin sekteye uğramasının peşinden gelebilir. Hasebiyle burada bir müdür olarak yer alıyorsanız elbette tüm idare ögelerini elinize alabilir ve denetimi kaybetmenin burada aslında an sorunu olduğundan da bahsedebiliriz. Bu ortada taşıyabileceğimiz kadar parayı araştırmaya ilerletebilir ve daha fazlasını burada da gerçekleştirebiliriz. Daha güçlü olmak için elimizden geleni yapmaya koyulabildiğimiz üretimde yalnızca tek bir şubede değil öteki şubelerle bir arada de elbette daha güçlü ve daha çok kazandıran bir yapıya gelebiliriz.
 
Oyunun değerli özelliklerine bakacak olursak, burada kaynakları kıymetli bir formda yönetmemiz gerekiyor ve hastaların nakit akışını ve öbür ögeleri büsbütün yönetebiliyoruz. İşletmemizin büsbütün problemsiz bir biçimde işlemesini sağlamak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz ve kazasız bir formda tüm bonusları açmak durumunda kalıyoruz.
 
 
 
Diğer taraftan inşa etme mekanikleri oyundaki yerini alabilir ve ofis alanı kiralayabilir yahut yer altında tıbbi tesislerinizi burada büyütmek durumunda kalıyorsunuz. Alana istediğiniz biçimde kullanabileceğiniz ve hem üstte hem de aşağıda bir dizi faaliyetler sergileyebileceğiniz bu üretimle hakikaten de hoş bir tecrübe sunmak istiyoruz. Öte yandan oyunda işçi idare sistemi bulunuyor. Bu sistemle birlikte istediğiniz biçimde gerçek iş için gerçek çalışanları işe alabilir ve böylelikle daha süratli bir biçimde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Ek olarak makul marifet, kültüre ahenk ve dayanıklılığa nazaran de bu bireyleri iş yerinize alabilir ve onları çeşitli yerlerde görevlendirebilirsiniz. Böylelikle kar oranınızı daha da süratli bir halde arttırabilirsiniz.
Öte yandan oyun içerisinde araştırmaya içerisine girebiliyor ve topluma hizmet etmek için bu araştırmaları gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu araçlarla birlikte elbette yeni ilaçları bulabilir, tedaviler geliştirebilir ve daha fazla yasadışı olaylarla birlikte de karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında virüsleri ve biyolojik silahları araştırabilir ve bunlarla birlikte de öbür şirketlere karşı gelebilirsiniz.
 
 
 
Yapım sizleri hangi istikamete sürüklemek istiyorsa ona nazaran kendi ataklarınızı gerçekleştirebilir ve işlerin berbata gittiği bir esnada elbette gittikleri büsbütün elinize alabilirsiniz. Oyunda aslında bir roguelike sistemi bulunuyor. Yani yanılabileceğiniz yahut yanabileceğiniz bir yapının sonrasında elbette daha farklı yollara başvurabilir ve böylelikle kendinizi deneyerek en âlâ yolu bulmaya çalışıyorsunuz. Bu biçim oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyunu bir göz atabilir ve bir baht verebilirsiniz. Oyun esasen şu anda Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden de istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyun 2 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak.

Comments are closed.