silent-hill-2-remake-derecelendirildi-cikisa-yakin-olabilir-nsegXVlM.jpg

Silent Hill 2 Remake Derecelendirildi: Çıkışa Yakın Olabilir

 
Yayıncılığını Konami ve geliştiriciliğini Bloober Team takımının üstlendiği Silent Hill 2 remake yeni bir derecelendirme aldı. ESRB tarafından derecelendirilen tekrar imal sürümünün yakın vakitte çıkış yapacağı öne sürülüyor. Bu şekil listelemeler çoklukla oyunun çıkışına yakın yapılıyor.
 
Silent Hill 2 yeni derecelendirmeler alıyor 
 
 
 
Daha önce Kore derecelendirme kurulu yakın vakitte Silent Hill 2 remake sürümünü listelemişti. Artık ise Kuzey Amerika derecelendirme kuruluşu olan ESRB de birebir biçimde oyunu listeledi. Twitter üzerinde yer alan Wario64 adlı kullanıcının tespit ettiği üzere oyunun yetişkinlere yönelik etiket aldığını aktarabiliriz. Açıklama içerisinde şiddetin, kanın ve vahşetin tasvir edildiği birebir vakitte bireylerde olumsuz durumlar oluşturabilecek ögelerin yer aldığı belirtiliyor.
 
Diğer taraftan oyunun yakın vakitte yayınlanan fragmanı oyuncular tarafından bir epey eleştirildi. Tenkitler ortasında aksiyon sisteminin hayli berbat olduğu ve yepyeni temellerin zayıf olduğu vurgulandı. Bu olumsuz tenkitlerin akabinde geliştirici Bloober Team’in başkanı, fragmanın gerçeği yansıtmadığını ve oyun çıktığında daha fazla içeriğe ulaşılabileceğini aktardı.
 

 

Comments are closed.