segmentinde-essiz-2-ozellik-ile-vivo-v30-lite-turkiyeye-geliyor-QnzL2bSm.jpg

Segmentinde eşsiz 2 özellik ile vivo V30 Lite Türkiye’ye geliyor!

vivo geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu V30’un akabinde uygun fiyatlı bir modelini daha satışa sunmaya sunmaya hazırlanıyor. vivo V30 Lite modeli ile Türkiye pazarına giriş yapacak olan şirket, bu aygıtla segmentinde en süratli şarj özelliğini sunacak. Ayrıyeten, V30’da olduğu üzere vivo V30 Lite da 4 yıl pil garantisi ile geliyor. İşte vivo V30 Lite özellikleri…

vivo V30 Lite özellikleri ve 4 yıl pil garantisi detayları!

Yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çeken vivo, V30 5G modelinden sonra V30 Lite modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yeni model, 80W Süratli Şarj teknolojisi ile geliyor. Bu sayede telefon sırf 30 dakika içinde yüzde 80 şarj olabiliyor.

Telefon kullanıcılarının çoğunluğu için pil ömrü ve şarj müddeti epey kıymetli. vivo tarafından yapılan araştırmalara nazaran kullanıcıların yüzde 73’ü pil ömrünün süratli bir halde dolmasını tercih ediyor. Bu nedenle V30 Lite ile bu muhtaçlığa karşılık veriyor.

Akıllı Şarj Motoru 2.0 teknolojisi ile şarj süreci optimize edilirken çok ısınma ve aşınma üzere riskler en aza indirgeniyor. Gece Şarj Muhafazası sayesinde ise pilin çok şarj olması engelleniyor ve böylelikle pil ömrü uzatılıyor.

V30 Lite sadece pili ile değil, 120 Hz Ultra Vision AMOLED ekranı ile de segmentinde üst düzey özellikler sunuyor. 1200 nit HBM Parlaklık Modu ile güneş ışığında bile net bir görüntüleme imkanı sağlanıyor. Telefonun yüzde 91,90 ekran-gövde oranı ise neredeyse çerçevesiz bir ekran tecrübesi sunuyor.

vivo, V30 Serisi için Türkiye’de bir birinci olan pil sıhhati takip işlevini da sunuyor. Şayet pil sıhhati yüzde 80’in altına düşerse kullanıcılar dört yıl boyunca geçerli olan fiyatsız değişim garantisiyle destekleniyor. Bu özelliklerle V30 Lite kullanıcılarına hem teknolojik hem de pratik bir taşınabilir tecrübe sunmuş oluyor.

Comments are closed.