darkest-dungeon-ii-playstation-4-ve-5-konsollarina-geliyor-zewVSg4s.jpg

Darkest Dungeon II Playstation 4 ve 5 Konsollarına Geliyor

 
Geliştirici Red Hook Studios, sıra tabanlı roguelike rol yapma oyunu Darkest Dungeon II’nin PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına geleceğini açıkladı. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran oyun 15 Temmuz tarihinde 40 dolarlık fiyatla birlikte yeni konsollara çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Darkest Dungeon II’nin PlayStation ön siparişleri açık
 
 
 
Darkest Dungeon II’nin bildiğiniz üzere tıpkı vakitte ek paketi bulunuyor. “The Binding Blade” isimli ek paketi içeren yeni bir sürümün de 45 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. Ön siparişler şu anda PlayStation mağazası üzerinden verilebiliyor ve oyunu beklemeye koyulabiliyorsunuz.
 
Oyunun Türkiye fiyatına bakacak olursak ana oyunun 979 Türk Lirası, DLC paketini içeren sürümün ise 1.129 Türk Lirası olduğunu görebiliyoruz. Darkest Dungeon II birinci olarak 26 Ekim 2021 tarihinde Steam ve Epic Games mağazası üzerinden PC için yayınlandı. Oyun birinci etapta erken erişim olarak piyasaya sürüldü. Tarihler 8 Mayıs 2023’ü gösterdiğinde ise tam sürüm olarak satışa sunuldu.
 
 

Comments are closed.