sarji-2-gun-gidecek-vivo-t3x-batarya-kapasitesi-aciklandi-DFT2W6er.jpg

Şarjı 2 gün gidecek! vivo T3X batarya kapasitesi açıklandı

Akıllı telefon pazarındaki hissesini artırabilmek için eser yelpazesini daima olarak genişleten vivo, yakında uygun fiyatlı Android modeli vivo T3X‘i tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen bu aygıt ile ilgili şimdiye kadar birçok söylenti çıktı. Son olarak vivo, T3X modelinin batarya kapasitesini açıkladı. İşte ayrıntılar…

vivo T3X batarya kapasitesi açıklandı

vivo, resmi X hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile vivo T3X modelinin 6000 mAh kapasitesinde bir bataryadan güç çekeceğini doğruladı. Daha evvel bununla ilgili savlar ortaya atılmıştı. Kelam konusu bu söylentiler gerçek çıktı.

Geçtiğimiz günlerde vivo T3x‘in Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 6 Gen 1 işlemcisinden güç alacağı sızmıştı. 4 nm fabrikasyon sürecinden geçen bu yonga seti; 4 x ARM Cortex-A78 ve 4 x ARM Cortex-A55 çekirdekleri ile birlikte Adreno GPU‘dan oluşuyor.

Beklenen vivo T3x teknik özellikleri şu biçimde sıralandı;

Özellik Değer
İşlemci Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm)
Çekirdekler 4 x ARM Cortex-A78
4 x ARM Cortex-A55
GPU Adreno GPU
Batarya Kapasitesi 6000 mAh

vivo T3X, 17 Nisan 2024’te Hindistan’da tüketicilerin karşısına çıkacak. Akıllı telefonun ne kadar büyük ilgi ile karşılanacağını daima birlikte göreceğiz.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tags: No tags

Comments are closed.