2016nin-en-yeterli-dizilerinden-biriydi-8-yil-sonra-geri-donuyor-881Dk2SN.jpg

2016’nın en yeterli dizilerinden biriydi, 8 yıl sonra geri dönüyor

2016 yılında tek bir dönem olarak yayınlanan The Night Manager, 1993 tarihinde basılmış tıpkı isimli John le Carré romanından uyarlanan bir İngiliz TV dizisiydi. Bu dönemde Tom Hiddleston, makûs şöhretli silah tüccarı Richard Roper’ın (Hugh Laurie) yakın etrafına sızmak üzere bir hükümet misyon gücü tarafından işe alınan eski bir İngiliz askeri ve lüks bir otelde gece müdürü olarak kamufle olmuş Jonathan Pine rolündeydi.

İşte bu sevilen dizi, 8 yılın akabinde yeni 2 dönemle geri dönüyor. Hiddleston, The Night Manager’ın 1. dönem finalinden sekiz yıl sonra başlayacak yeni dönemlerinde Pine rolünü tekrar canlandıracak. Dizinin yaratıcısı David Farr her iki dönemi da kaleme alırken, Georgi Banks-Davies (Paper Girls) 2. dönemin altı kısmının tamamını yönetecek.

Seyretmemize 2 sene var

Hiddleston yaptığı açıklamada, “The Night Manager’ın birinci dönemi, yaratıcılık açısından üzerinde çalıştığım en tatmin edici projelerden biriydi. Jonathan Pine’ın derinliği, çeşitliliği ve karmaşıklığı heyecan verici bir beklentiydi ve hala da o denli. Simon ve Stephen Cornwell, David Farr ve Stephen Garrett ile yine bir ortaya gelmeyi ve öykümüzün bir sonraki kısmını anlatmak için Georgi Banks-Davies ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. Sabırsızlanıyorum,” dedi.

Çekimlere 2024’ün sonlarına yanlışsız başlanacak. Bu da, yeni dönemi 2025 sonlarına gerçek izleyebileceğimiz manasına geliyor.

Comments are closed.