sand-land-oynanis-fragmani-yayinlandi-gbTIjI1m.jpg

SAND LAND Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
Yayıncılığını Bandai Namco ve geliştiriciliğini ILCA takımının üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu SAND LAND için yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan bu içerik yaklaşık olarak 9 dakikalık bir süreyi kapsıyor ve oyundaki temel mekanikleri bizlere aktarıyor.
 
SAND LAND kurak toprakları oyunculara sunuyor
 
 
 
Hem insanların hem de iblislerin bir ortada yaşadığı ve su kasvetinin çekildiği bir çöl dünyasında yer aldığımız üretimde ilgi cazip karakterlerle birlikte tanışabiliyor ve büyük bir maceraya burada atılabiliyoruz. Kurak toprakların ötesini keşfedebileceğimiz bu üretimde süratli bir biçimde başka bölgelere hakikat adım atmaya çalışıyor ve bu bölgeleri de keşfetmek büsbütün bizim işimiz oluyor.
 
Aksiyon rol yapma oyunu içerisinde ana karakter Beelzebub ile bir arada ilerlemeye çalışıyor ve Akira Toriyama tarafından oluşturulan bu dünya içerisinde kendi yolumuzu bulmaya hazırlanıyoruz. Güçlerimizi nasıl denetim edeceğimiz üretimde karakterimiz burada iç dünyasını keşfetmeye çalışıyor ve birebir vakitte haydutlar, kraliyet orduları ve daha fazla tehdit bizleri bekliyor.
 
SAND LAND, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için 25 Nisan’da Japonya’da ve 26 Nisan’da tüm dünyada çıkacak. 
 
Oynanış videosu
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.