samsungun-dev-bataryali-butce-dostu-telefonu-iste-bu-turlu-gorunecek-9irNjMnr.jpeg

Samsung’un dev bataryalı, bütçe dostu telefonu işte bu türlü görünecek!

Samsung, bütçe dostu olması beklenen yeni 5G akıllı telefonu için çalışmalarını hızlandırdı. Samsung Galaxy M15 5G olarak isimlendirilmesi beklenen aygıtın son olarak render görselleri yayınlandı. Resmi lansmandan evvel ortaya çıkan aygıt, su damlası çentik ve üçlü kameraya yer veriyor.

Samsung Galaxy M15 5G render görselleri sızdı

Sektörden sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, son olarak Galaxy M15’in imgelerini paylaştı. Sızıntıya nazaran üç farklı renk seçeneğinde sunulacak aygıt, S24 ailesine emsal formda dikey olarak pozisyonlandırılmış üçlü kameraya sahip olacak. Ayrıyeten su damlası çentiğiyle geleceğini de belirtelim.

Daha evvel sızan FCC dokümanlarına nazaran, Samsung Galaxy M15 5G’de 6000mAh batarya yer alacak. Bu, Hindistan ve Güney Kore’de alınan evvelki sertifikalarla da örtüşüyor. FCC listelemesi ayrıyeten Galaxy M15 5G’nin kutudan 25W süratli şarj takviyesiyle çıkacağını doğruluyor.

6000mAh kapasiteli batarya, Galaxy M15 5G’ye günlük kullanımlarda kâfi olacağını gösteriyor. Öte yandan 25W süratli şarj dayanağı sayesinde ise 40-50 dakika ortasında tam dolum yapmak da mümkün olacaktır.

Beklenen öbür özellikler ortasında 6,5 inç Üstün AMOLED ekran ve MediaTek Dimensity 6100+ yonga seti yer alıyor. Kamera cephesinde ise 50 Megapiksel birincil sensörün başı çektiği üçlü art kamera olacağını belirtelim.

Samsung şimdi Galaxy M15 5G’yi resmi olarak duyurmamış olsa da, sızıntılarla gündemde kalmaya devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

Görüşlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.