terminator-survivors-cikis-tarihi-aciklandi-aPatlEO3.jpg

Terminator: Survivors Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Nacon grubunun üstlendiği Terminator Survivors’ın çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere nazaran oyun 24 Ekim tarihinde Steam platformu üzerinden PC için erken erişim olarak piyasaya sürülecek. Daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5, Xbox Series ve PC için tam sürüm olarak yayınlanacak.
 
Açık dünya hayatta kalma tecrübesini sunacak
 
 
 
Kıyamet sonrası bir ortamı bizlere sunmayı hedefleyen ve ikonik Terminatör cihanında geçen Terminator Survivor oyununda tek başınıza yahut iş birliği modu ile bir arada hayatta kalan olarak yer alabiliyorsunuz. İnsanlığın neredeyse yok olduğu bu kozmosta, insanlığın son kırıntıları olarak bulunuyor, toplumu tekrar kurmaya çalışıyor ve kendi kümemizi oluşturabiliyoruz.
 
Seriye sadık kalınarak hazırlanmış ve özgün karakterlerle bir arada tanışabileceğiniz üretimde James Cameron’un kıyamet sonrası geleceği bizlere sunuluyor. Oyunda kendi bölgemizi kurabiliyor, gereksinimimiz olan materyalleri yağmalayabiliyor ve açık bir dünyayı keşfetmeye hazırlanıyoruz. Terminatör cihanında geçen açık bir dünyada hayatta kalma tecrübesi sahiden de kulağa dikkat cazip geliyor.
 
Yeni fragman
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.