samsungdan-iki-giris-duzey-modele-mart-guncellemesi-cPnEkhnl.jpg

Samsung’dan iki giriş düzey modele Mart güncellemesi!

Mart ayı bitmiş olsa da Samsung, Mart 2024 güvenlik güncellemesini gecikmeli olarak Galaxy aygıtlara yayınlamaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan duyuruya nazaran Samsung, Mart ayı güvenlik güncellemesini iki giriş düzey modele yayınladı. Son derece kıymetli güvenlik düzeltmeleriyle gelen yeni güncelleme, artık Galaxy A04e ve Galaxy A13 5G için yayınlandı. İşte Samsung Mart ayı güvenlik güncellemesi detayları…

Samsung Mart güncellemesi, Galaxy A04e ve Galaxy A13 5G için yayınlandı

Mart ayının başından itibaren yayınlanan güvenlik güncellemesi, sonunda iki giriş düzey modele daha yayınlanmaya başladı. Galaxy S23, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 modelleri One UI 6.1 güncellemesini alırken, Asya ve Avrupa’nın muhakkak bölgelerinde Galaxy A04e ve Galaxy A13 5G, Mart 2024 güncellemesini almaya başladı.

Galaxy A04e modeli A042FXXS6DXC4 yazılım versiyonu ile güncellemeyi alırken, Afganistan, Mısır, Fiji, Endonezya, Irak, İsrail, Kazakistan, Kenya, Lübnan, Fas, Yeni Zelanda, Türkiye, ve birçok Asya ülkesinde güncelleme indirilebilir durumda.

Galaxy A13 5G modeli için yeni güncelleme A136BXXS6DXC3 yazılım versiyonu ile yayınlanıyor. Birçok kıymetli güvenlik açığı düzeltmeleri içeren Samsung Mart güncellemesi, bu model için de Avusturya, Mısır, Fransa, İtalya, Portekiz, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti üzere Avrupa ve Asya ülkelerinde yayınlandı.

Duyurulara nazaran 44 adet güvenlik açığı düzeltmesi içeren Mart 2024 güvenlik güncellemesi, rastgele yeni bir özellik getirmiyor. Şayet siz de güncellemeyi indirmek isterseniz, Ayarlar uygulamasından Yazılım Güncelleme kısmına gelebilir ve buradan İndir ve Yükle butonuna tıklayarak güncellemeyi telefonunuza kurabilirsiniz.

Peki, sizin Galaxy telefonunuz Mart güvenlik güncellemesini aldı mı? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Comments are closed.