samsungdan-galaxy-z-fold-6-ultra-hamlesi-fiyati-cep-yakabilir-kcHp1ByQ.jpg

Samsung’dan Galaxy Z Fold 6 Ultra hamlesi! Fiyatı cep yakabilir

Samsung, geçtiğimiz temmuz ayında Flip ile birlikte Galaxy Z Fold 5 modelini tanıttı. Bizim de inceleme görüntüsünü çektiğimiz bu katlanabilir Android amiral gemisi, özellikleri ile dikkat çekmeyi başardı. Samsung’un vitesi arttırdığı ve Galaxy Z Fold 6 Ultra modeline yöneldiği ortaya çıktı.

Galaxy Z Fold 6 Ultra sızdırıldı

Avrupa’da ortaya çıkan bir rapora nazaran Samsung, bu yıl Galaxy Z Fold 6 modeline ek olarak ultra bir varyantı da piyasaya sürebilir. Sızıntılarıyla bilinen OnLeaks nazaran bu model SM-F958 model numarasını taşıyor. İsmi ise Galaxy Z Fold 6 Ultra olabilir.

Samsung çoklukla amiral gemisi aygıtlarının “Ultra” versiyonları için model numaralarında 8 yahut 9 sayılarını kullanıyor. Örneğin Galaxy S23 Ultra, SM-S928 kod ismini taşıyordu. SM-F958 modelinin ismindeki F ve 8 işaretleri ise güçlü bir katlanabilir versiyon olacağını gösteriyor.

Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın teknik ayrıntıları şimdi bilinmeyen. Fakat daha evvel Samsung planları sızdırılmıştı. Buna nazaran akıllı telefon başlangıçta sırf Güney Kore’de piyasaya sürülecek. Satışların yeterli gitmesi halinde ise Avrupa ve ABD pazarına da gelebilir.

Bu sene tanıtılacak Samsung Galaxy Z Fold 6 modelinin de en az 1800 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Bu da Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın 2000 dolar düzeyini görebileceği manasına geliyor.

Samsung Galaxy Z Fold 6 modelinin Temmuz 2024‘te tanıtılması bekleniyor. Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz?

Comments are closed.