samsung-galaxy-watch-fe-geliyor-iste-birinci-bilgiler-XhfwBPHl.jpg

Samsung Galaxy Watch FE Geliyor: İşte Birinci Bilgiler

Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Samsung’un uygun fiyatlı yeni bir Galaxy Watch için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Bir bilgi tabanından elde edilen bilgiye nazaran Samsung, Galaxy Watch FE olarak isimlendireceği yeni bir akıllı saati piyasaya sürecek.

Aslına bakacak olursak “FE” serisi eserlere çok uzak değiliz. Samsung, amiral gemisi telefonlarının uygun fiyatlı versiyonları, “FE” başlığı altında piyasaya sürüyor. İşte ulaşılan yeni bilgiler, Samsung’un bu seriye bu defa bir akıllı saat ekleyeceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 4’e benzeyebilir

Edinilen bilgilere nazaran Samsung, Galaxy Watch FE’yi “SM-R866F” biçiminde kodladı. Bu kodlama kıymetli zira Samsung Galaxy Watch 4 serisinin kod numarasına benzerlik gösteriyor. Buradan, yaklaşmakta olan akıllı saatin Galaxy Watch 4 serisine benzer bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch FE’nin varlığına ait birinci ispat:

Ancak Samsung, uygun fiyatlı akıllı saati ile ilgili hiçbir şey söylemedi. Hâl bu türlü olunca Samsung’un planlarını anlayabilmek için bir mühlet daha beklememiz gerekecek. Fakat şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler, Samsung’un Apple Watch SE‘ye rakip bir akıllı saat üzerinde çalıştığını gözler önüne sermiş oldu.

Comments are closed.