ortamlariyla-dikkat-ceken-decadent-duyuruldu-4AG1GQV5.jpg

Ortamlarıyla Dikkat Çeken Decadent Duyuruldu

 
Fulqrum Publishing, Lovecraft usulüyle birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanan Decadent ismindeki yeni bir oyunu bizlere sunmaya hazırlanıyor. Kıssa odaklı ve tek oyunculu bir yapıya sahip olacak olan bu imal 2025 yılı içerisinde PC platformu için piyasaya sürülecek. Ayrıyeten aşağıda izleyebileceğiniz motor içi bir fragmana da ulaşabilirsiniz.
 
Decadent birinci şahıs kamera bakış açısıyla geliyor
 
 
 
Decadent, dikkat cazibeli karanlık atmosferiyle birlikte daha çok cehennem stili bir ortamı bizlere sunuyor. Tüyleri ürpertici yaratıklarla ve canavarlarla kapışabileceğimiz oyunda, egzotik silahları elimize alabiliyor ve özel eşyalardan yararlanabiliyoruz. Oyuncular burada kadim varlıklarla, kabilelerle ve daha ziyadesiyle karşılaşabiliyor.
 
Oyunun hangi motoru kullandığını şu an için bilmiyoruz. Fakat sahiden de ilgi cazibeli görünüyor. Geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyuncular burada farklı bölgeleri keşfedebiliyor, ormanlardan uçurumlara, yeraltı göllerinden buzullara kadar epeyce değişik kısımlara yanlışsız adım atabiliyor.
 
Incantation Games tarafından geliştirilen bu üretimde oyuncular daha evvel kullanılmayan alanlarda ilerlemelerini sağlayacak yeni ekipmanların kilidini de açabiliyor.
 
İşte duyuru fragmanı
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.