samsung-galaxy-s25-ailesiyle-ilgili-birinci-resmi-bilgi-geldi-lFJfTFyJ.webp

Samsung Galaxy S25 ailesiyle ilgili birinci resmi bilgi geldi!

Son yıllarda yapay zeka alanında kıymetli gelişmeler yaşanmasıyla birlikte pek çok şirket, gayeler listesinde güncelleme yaptı. Samsung da bu firmalar ortasında yer alıyor. Marka, bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Galaxy S24 serisiyle de bunu gösterdi ve akıllı telefon pazarında kuralları baştan yazdı.

Samsung, yeni akıllı telefonlarında Galaxy AI ismini verdiği bir yapay zeka özelliklerine yer verdi. Dahası, bu özellikleri evvelki yıllarda çıkan amiral gemilerine de sundu. Görünen o ki şirket, Galaxy S25 serisine de yapay zekayı entegre ederek bir kere daha isminden kelam ettirecek. İşte son gelişme ile ilgili detaylar…

Samsung Galaxy S25, daha fazla yapay zeka özelliği sunacak

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S24 serisi, Google tarafından geliştirilen Gemini dil modelinin Nano versiyonundan güç alıyor. Son gelişmelere nazaran Samsung, teknoloji devi ile iş birliğini Galaxy S25 serisi için de devam ettirecek.

Güney Kore merkezli Daum Herald Economy tarafından paylaşılan habere nazaran Samsung Electronics System LSI kısmının İcra Direktörü Cho Cheol-min, bir internet forumunda Galaxy S25 serisiyle ilgili tartışmalara katıldı. Cheol-min, Google tarafından şimdi resmi olarak duyurulmamış olan Gemini Nano 2 lisan modelini de gündeme getirdi. Yöneticinin açıklamaları, Galaxy S25 ailesinin bu yeni teknolojiyle entegre edileceğine işaret ediyor üzere görünüyor.

İlk versiyona nazaran çok daha gelişmiş olarak karşımıza çıkacak Gemini Nano 2‘nin Galaxy S25 ailesine görsel, görüntü ve ses sürece konusunda değerli yetenekler kazandırması bekleniyor. Lakin tam bu noktada can sıkan bir söylenti de var.

Bu söylentiye nazaran Samsung‘un Galaxy S25‘teki yapay zeka özelliklerini fiyatsız sunmaması bekleniyor. Buna nazaran şirketin tüketicilerden telefon satın alınırken tek seferlik bir fiyat talep edebileceği yahut bir abonelik modeli üzerinden sistemli ödemeler alabileceği kestirim ediliyor.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S25 serisinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.