netflix-taninan-dizilerinin-yeni-donemleri-icin-tarih-verdi-kYh9UE2j.jpg

Netflix, tanınan dizilerinin yeni dönemleri için tarih verdi

Netflix’in en büyük dizileriyle ilgili çok sayıda yeni ve güzel haber var. Akış devi, en tanınan dizilerinden kimilerinin yeni dönemlerinin ne vakit yayınlanacağını açıkladı. Listede Squid Game’in ikinci dönemi, The Night Agent’ın yeni dönemi, Cobra Kai’nin final dönemi ve daha pek çok dizi yer alıyor.

Tüm bu haberleri veren, birinci çeyrek kar toplantısında konuşan CEO Ted Sarandos oldu. Lakin Sarandos, dizilerin yayınlanacağı vakit dilimlerini belirtirken, tam tarihlerini vermedi. Hasebiyle bu tarihlerin fragmanlar yayınlandıkça ortaya çıkması bekleniyor.

Squid Game 2. dönem, Cobra Kai final dönemi ve diğerleri

Yılın ikinci yarısında gösterime girecek diziler ortasında Squid Game‘in ikinci döneminin yanı sıra Cobra Kai’nin final sezonu, The Night Agent, Outer Banks, Emily in Paris ve Monster‘ın yeni dönemleri yer alıyor. Bu dizilere, efsanevi Formula 1 yarış pilotu Ayrton Senna‘yı bahis alan Senna ve Nicole Kidman ile Liev Schreiber’in başrollerini paylaştığı The Perfect Couple romanının yeni uyarlaması da dahil olmak üzere pek çok yeni dizi katılacak.

Dizilerin bu kadar ağır olmasının nedenlerinden biri müelliflerin ve oyuncuların grevlerinin sona ermesinin akabinde pek çok dizi ve sinemanın yayına hazır hale gelmiş olması. Ayrıyeten Sarandos’ın dediklerine bakılırsak, Netflix’in başka büyük medya şirketlerinden de dizi lisanslaması konusunda hareketlilik kelam konusu.

Comments are closed.