littlebigplanet-3un-cevrimici-sunuculari-kalici-olarak-kapatildi-Sb7WOZUc.jpg

LittleBigPlanet 3’ün Çevrimiçi Sunucuları Kalıcı Olarak Kapatıldı

 
Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve geçtiğimiz süreçte süreksiz olarak sunucuların çevrimdışı olduğu PlayStation 4 platform oyunu LittleBigPlanet 3 için berbat bir gelişme yaşandı. Açıklanan ayrıntılara nazaran bir müddetliğine çevrimdışı kapsamına alınan sunucular artık kalıcı olarak kapatılmış durumda.
 
LittleBigPlanet 3 topluluğu endişeli
 
 
 
Twitter üzerinde yayınlanan yeni bir gönderide PlayStation 4 konsolları için sunulan LittleBigPlanet 3 sunucularının Ocak 2024 tarihinde süreksiz olarak çevrimdışı duruma getirildiği aktarılıyor. Devam eden teknik problemler nedeniyle geçicilik durumu artık kalıcılık statüsüne ulaşıyor. Sunucuların çevrimdışına alınması ile bir arada öteki oyuncuların oluşturdukları içerikler de dahil olmak üzere tüm çevrimiçi hizmetler artık erişilemez durumda.
 
Sürpriz bir biçimde kalıcı olarak kapatılan çevrimiçi hizmet durumu elbette topluluktaki kullanıcıları bir oldukça endişelendirmiş durumda. Ocak ayı içerisinde bir Reddit kullanıcısı, Sony’nin çok yakında sunucuların fişini çekebileceğinin sinyalini verdi. Artık ise bu durumun gerçekleştirildiğini aktarabiliyoruz.
 

 

Comments are closed.