huwei-pura-70-ultra-modullerine-ayrildi-acilip-kapanabilen-lens-sistemi-calisirken-goruntulendi-3eykjI9O.jpg

Huwei Pura 70 Ultra, Modüllerine Ayrıldı: Açılıp Kapanabilen Lens Sistemi, Çalışırken Görüntülendi

Akıllı telefonlarını isimlendirmede hayli radikal değişikliklere giden Huawei, geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir aktiflikte ikonik P serisinde isim değişikliğine gittiğini duyurmuştu. Artık Pura ismiyle karşımıza çıkacak birinci telefonlar, Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro+ ve Pura 70 Ultra diye isimlendirildi. 

Bu telefonların isimlerini kenara koyduğumuzda, ilgi alımlı yanlarından biri de Pura 70 Ultra’daki kamera yuvası oldu. Materyal kalitesini ve karmaşık sistemini dışarıdan bakınca epeyce güzel saklayan aygıt, 微机分WekiHome kanalında kesimlerine ayrıldı. YouTuber, telefonun enteresan kamera düzeneğini da görmemizi sağladı.

Üst düzey malzemeler kullanılmış.

Arka kısımda deri materyalin kullanıldığı telefon, büyük oranda metal plakalardan oluşuyor. Alışılmış hâl bu türlü olunca hafif olmasını beklemek de hakikat olmaz. Kendisi 232 gram. Ailenin en üst düzey aygıtı olan Pura 70 Ultra, açılıp içine çekilebilen bir kameraya sahip. Bu da şirketin daha geniş bir lensi inovatif formda telefona yerleştirmesini mümkün kılıyor.

Step motorların kullanıldığı kamera, IP68 sertifikasıyla toza ve suya karşı güçlü. Genel manada da iç yapının hem nizam hem de ısı yalıtımı açısından verimli halde tasarlandığını söyleyebiliriz. Görüntüde YouTuber yalnızca kameraya değil, telefonun öteki donanımına da ayrıntılıca bakıyor. Ayrıyeten telefon hakkında genel bilgi verip kullanılan gereçler hakkındaki niyetlerini de belirtiyor. Siz bu sistemi nasıl buldunuz?

Comments are closed.