uygun-fiyatli-realme-narzo-70x-5g-geliyor-iste-ozellikleri-1xxMEKFJ.jpg

Uygun fiyatlı Realme Narzo 70x 5G geliyor! İşte özellikleri

Ortaya çıkan son sızıntılara nazaran, uygun fiyatlı Realme modeli Narzo 70x 5G modelinin temel özellikleri belirli oldu. 24 Nisan’da gerçekleşecek olan lansmana yalnızca sayılı günler kala sızdırılan özellikler, Android kullanıcılarında büyük bir heyecan yarattı.

Bu bilgilerin Realme tarafından da resmi olarak doğrulanmasının akabinde, markanın birtakım fanları şimdiden ön sipariş için hazırlıklarını yapmış durumda. İşte mevzu hakkındaki en kıymetli detaylar…

İşte uygun fiyatlı Realme Narzo 70x 5G özellikleri!

Tam 120Hz kıymetinde yenileme suratına sahip bir panele sahip olacak aygıt, ekran tecrübesi manasında epeyce argümanlı geliyor. Suya ve toza karşı muhafaza sağlayan IP54 sertifikasıyla da birlikte gelecek olan akıllı telefonun kasasının, sağlam ve sağlam bir gereçten üretileceği konuşuluyor. Birincil kamerası 50MP kıymetinde olan eser, böylelikle kaliteli çekimler yapılmasına imkan tanıyacak.

45W şarjı destekleyen, tam 5.000 mAh kapasiteli dev bir bataryayı da bünyesinde barındıracak olan Realme Narzo 70x 5G, böylelikle tek şarjda emsallerine nazaran daha uzun bir kullanım ömrü vaat ediyor. Kısa bir mühlet içinde de resmi olarak piyasaya sürülmesi beklenen eserin, fiyat etiketi ise 145 dolar olarak belirlendi. Aygıtın ülkemize gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu. Bu gelişmenin, günün sonunda kullanıcıların faydasına olmasını umuyoruz.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Realme yeni telefon modelleri ile güzel bir satış başarısı yakalayabilecek mi? Siz hiç Realme marka bir elektronik aygıt kullandınız mı? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolay kolay paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok pahalı.

Comments are closed.