rockstardan-fiyatsiz-la-noire-ve-bully-firsati-5AJmZMuA.jpg

Rockstar’dan fiyatsız LA Noire ve Bully fırsatı!

Rockstar Games, iki klasik oyununu daha GTA+ abonelik hizmetine getirmeyi planladığını açıkladı. Bully ve LA Noire’nin aboneliğe eklenmesiyle birlikte, şirketin ikonik üretimleri GTA 6 öncesinde yine gündeme geldi.

GTA+ ile LA Noire ve Bully fiyatsız oluyor

Yeni bir gönderide Rockstar, abonelerinin bu yıl içinde Bully ve LA Noire dahil olmak üzere daha fazla Rockstar klasiğinin erişime açılmasını bekleyebileceğini söyledi. Bu, kısa mühlet evvel Red Dead Redemption’ın GTA+ kütüphanesine eklenmesini takip ediyor.

Rockstar, RDR 1 ve genişleme paketi Undead Nightmare’i geçtiğimiz hafta GTA+ aboneleri için fiyatsız hale getirmişti. Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sahibi GTA+ üyeleri, ikonik oyunu hiçbir fiyat ödemeden oynayabilir.

“Canis Canem Edit” olarak da bilinen Bully, birinci olarak 2006 yılında PlayStation 2 için piyasaya sürüldü. Bullworth Akademisindeki bir çocuk hatalı rolünü canlandırdığımız imal, yıllar içerisinde kült hale geldi. Devam oyununun geliştirilmekte olduğu söylense de, Rockstar’dan resmi açıklama gelmedi.

LA Noire ise 2011’de yayınlandı. 1940’ların Los Angeles’ında geçen açık dünya oyunu, bir dedektiflik macerasını ele alıyordu. Oyuncular bir dedektif olarak cürüm mahallerini araştırmak ve davaları çözmek için şüphelileri sorguluyordu.

Rockstar ayrıyeten GTA Online yaz güncellemesinin GTA+ üyeleri için birtakım bonuslar sağlayacağını da söyledi. Yaz güncellemesiyle birlikte GTA+ sahiplerinin bir muhteşem otomobilin kilidini açma talihine sahip olacağı bildirildi.

Comments are closed.