rockstar-gamesin-25yil-donumu-partisinden-ayrintilarinda-kaybolacaginiz-bir-gorsel-sizdirildi-HwlZCZcR.jpg

Rockstar Games’in 25.Yıl Dönümü Partisinden, Ayrıntılarında Kaybolacağınız Bir Görsel Sızdırıldı

GTA 6 fragmanını internete salmasının akabinde gündemden düşmek bilmeyen Rockstar Games, artık her paylaşımında hayranlar tarafından ağır ilgi görüyor. Çünkü bahis GTA 5 güncellemesi olsa bile beşerler, paylaşımın noktasına kadar arayıp GTA 6 kesimleri bulmaya çalışıyor. Bu yüzden de “En küçük sızıntı bile altın kıymetinde.” desek yanlış olmaz.

Şirketin 25. yıl dönümü erdemine düzenlediği partiden bir görsel internete düşünce de her köşesinde ayrıntı arar hâle geldik. Her yanında kapalı şeylerin yer aldığı logonun yepyeniliği şimdi netleşmemiş olsa da elbet toplumsal medyada ses getirmeyi başardı. Lafı fazla uzatmadan gelin, şu ayrıntılara daima birlikte bakalım.

Söz konusu görselimiz bu:

Detaylara baktığımızda en zirvede Mr Raspberry Jam’i, yani Trevor’un oyuncak ayıcığını görüyoruz. Çabucak altında 1998 ibaresi yer alıyor. Onun altında Merryweather logosu, onun da altında Chop tasması var. Sol üstte geleneğin bozulmadığını ve Buzzard helikopterinin bu noktaya yerleştirildiğini görüyoruz.

Sol altta ise Dune Buggy aracı dikkat çekiyor. Ancak bu, GTA Online’da yer alan ve silahlı olan versiyon. Özgürlük Heykeli de bu aracın önünde poz veriyor.

Şimdi gelelim işin GTA 6’ya bağlanan kısmına. Sağ alt tarafa bakarsanız GTA oyunlarının efsanevi aracı Banshee dikkatinizi çekecektir. Lakin enteresan halde bu aracın tasarımı, bildiğimiz GTA oyunlarındakinden farklı. Bu yüzden de hayranlar, aracın GTA 6’da bu formda olacağını düşünüyor. Kendisinin çabucak önünde ise GTA 5’in kapağında gördüğümüz ikonik bayan var.

Bunlar haricinde Rockstar’ın başka oyunlarına gönderme yapan Easter Egg’lerin de görselde yer aldığını biliyoruz. Siz bu görselden neler çıkardınız?

Comments are closed.